Wystawa Malarstwa Impresjonistów i Postimpresjonistów w 3D Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Wystawa Malarstwa Impresjonistów i Postimpresjonistów w 3D

Wydarzenie w ramach

Tym razem wystawa zagości w Gdańsku w weekend 14-15.08 i będzie wydarzeniem towarzyszącym podczas JARMARKU św. DOMINIKA - znajdziecie ją na PRZYSTANKU OŁOWIANKA. Motywem przewodnim tegorocznego Jarmarku są kolory życia - obrazują one wielobarwność tego wydarzenia - a wspaniałe malarstwo impresjonistów pokazane w 3D doskonale się w nie wpisuje.

Zobacz na własne oczy Impresję, Wschód Słońca Moneta na falującej wodzie, daj się porwać w wir Gwieździstej Nocy Vincenta Van Gogha. Załóż okulary 3D i wybierz się w niesamowitą podróż po świecie sztuki.

Zobacz wystawę, na której dzieła największych malarzy impresjonizmu i postimpresjonizmu zyskały jeszcze większą głębię i ekspresję. Światło razi swoim blaskiem przebijając się przez korony drzew, aż mrużymy oczy, słoneczników można dotknąć, a groźne burzowe chmury rozciągają się nad rozkołysanym morzem. Wszystko jest w nieustannym ruchu, mimo, że czasem to widok "martwej natury". Na obrazach, tak dobrze wszystkim znanych, odkrywamy detale dalszego planu albo odnajdujemy elementy, na które do tej pory nie zwróciliśmy żadnej uwagi.

Jedyna tego typu, europejska wystawa. Blisko 60 dzieł najpopularniejszych impresjonistów i postimpresjonistów przetworzono do wersji 3D z użyciem technologii anaglif red-cyjan. Będzie można zobaczyć ożywione obrazy takich klasyków jak: Monet, Manet, Morisot, Degas, Cezanne, Renoir, Sisley, Whistler, Gauguin, czy Vincent Van Gogh.

Informacje dotyczące zwiedzania:

Zwiedzanie wystawy rozpoczyna krótki wykład wprowadzający, omawiający w jaki sposób oglądać obrazy by zobaczyć wszystkie ich walory. Orientacyjny czas zwiedzania wystawy wraz z wykładem to ok. 60 minut. Wskazany na bilecie dzień i godzina oznacza czas wejścia na teren wystawy, krótki wykład wprowadzający rozpoczyna się ok. 10 minut później. Przed wejściem na teren wystawy należy odebrać jednorazowe okulary 3D.

Dokładamy wszelkich starań, by wydarzenie było 100% bezpieczne dla naszych zwiedzających, zachowując wszelkie normy i zalecenia sanitarne.

JARMARK ŚW. DOMINIKA - w Gdańsku od 1260 roku!

Tu się kupuje, targuje, poszukuje skarbów i znajduje piękne kadry do pamiątkowych fotografii. Wokół słychać różne języki, mieszają się tradycje i obyczaje. Jest gwarnie i barwnie, prawie wszędzie coś się dzieje. Oto słynny na cały świat Jarmark św. Dominika!

Siłą jarmarku jest jego niepowtarzalny klimat i stragany pełne najróżniejszych towarów. Pośród nich znaleźć można przedmioty stare, rzadkie i zadziwiające, nie brakuje artystycznego rękodzieła i smakołyków z całego świata. Nie bez znaczenia jest fakt, że Jarmark odbywa się w przepięknej gdańskiej scenerii. Jarmark św. Dominika przyciąga do Gdańska turystów z Polski i zagranicy. Główny cel ich przyjazdu jest jeden: chęć przeżycia czegoś niezwykłego i niezapomnianego. A Jarmark te oczekiwania doskonale spełnia.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    34-39 zł
https://tobilet.pl/impresjonisci-wystawa-obrazow-3d-gdansk-sierpien-2021.html

Bilet normalny jednorazowy – 39,00 zł/os.
Bilet ulgowy jednorazowy – 34,00 zł/os.
przysługuje dzieciom w wieku 4-7 lat oraz posiadaczom ważnej legitymacji szkolnej, studenckiej, emeryta, rencisty lub karty dużej rodziny. Przy wejściu na wystawę należy okazać w/w dokument upoważniający do ulgi.
Dzieci do lat 3 - wstęp wolny (prosimy pobrać bilet za 0zł).
Przedsprzedaż obowiązuje do wyczerpania puli tańszych biletów.