Wystawa Pająków ARANEUS Gdańsk Sprawdź!
stat
PATRONAT

Wystawa Pająków Opinie (21)

28 maja w Alfa Centrum w Gdańsku startuje najbardziej egzotyczna wystawa w Polsce! Zapraszamy codziennie od 10:00 do 20:00! Potrzymaj pająka na ręce, naucz się ciekawostek i daj się wciągnąć fascynujący świat!

Czy pająk jest taki straszny, jak go malują? Okazuje się, że nie! Przekonaj się sam.
O każdej pełnej godzinie opiekunowie wystawy prowadzą wykład o pajęczakach a śmiałkowie będą mogli potrzymać niegroźnego ptasznika na ręce. W ciągu dnia odbywać się będzie również karmienie zwierząt na żywo.

Na wystawie zobaczycie m.in. jednego z najbardziej jadowitych pająków świata #Latrodectushasselti czarną wdowę oraz jednego z największych #Theraphosastirmi, nie zabraknie również ptaszników, pająków właściwych, wijów i skorpionów.

Całość uzupełniają niesamowite plansze 3D, tablice, opisy, wylinki oraz kolekcje numizmatyczne i filatelistyczne

Zwiedzający mogą fotografować i filmować wszystkie prezentowane okazy. Zwierzęta będą zamknięte w szklanych terrariach, które zapewniają oglądającym bezpieczeństwo.


Kontakt w sprawie wystawy i rezerwacje dla grup zorganizowanych:
Maciej Kuta +48 883 733 534 lub mail: maciej.kuta@wystawapajakow.pl

Patroni medialni wystawy:
DIAMANTE https://www.facebook.com/diamantewear/
ARENT - HODOWLA PTASZNIKÓW https://www.arent.pl/

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    25 zł
  • Bilet ulgowy
    20 zł
Ceny biletów: normalny 25 zł, ulgowy 20 zł, wycieczki szkolne 16 zł, rodzinny (2+2) 75 zł, dzieci w wieku do 4 lat – wejście gratis.

Do nabycia przy wejściu na wystawę (akceptujemy płatność kartą) oraz online na www.wystawapajakow.pl.
Ceny biletów: normalny 25 zł, ulgowy 20 zł, wycieczki szkolne 16 zł, rodzinny (2+2) 75 zł, dzieci w wieku do 4 lat wejście gratis.
Ekspozycja pozwoli zgłębić wiedzę o niezwykłych stworzeniach i zobaczyć z bliska egzotyczne gatunki, rzadko spotykane w życiu codziennym.
Podczas wystawy jej opiekunowie odpowiedzą na wszystkie pytania i zainteresują ciekawostkami ze świata pajęczaków. To wystawa dla każdego!
Bliski kontakt z żywymi okazami, może być dla niektórych z Was sposobem na przełamanie negatywnych stereotypów oraz fobii towarzyszących wizerunkowi pająka czy skorpiona.
Organizator wystawy zadbał o bezpieczeństwo odwiedzających i zgodnie z najnowszymi zaleceniami wprowadził procedury chroniące zdrowie odwiedzających, aby wszyscy mogli bezpiecznie i przyjemnie korzystać z atrakcji. Warunkiem uczestnictwa jest zasłonięcie ust i nosa (np. za pomocą maseczki bądź przyłbicy) oraz dezynfekcja rąk przy wejściu na teren wystawy.
Wystawa znajduje się na poziomie +1, obok Media Expert. Czekamy na Was codziennie od 10:00 do 20:00 (również w niedziele niehandlowe).
wrz 23

czwartek, g. 10:00

Gdynia, ul. Władysława IV 11

29 maja - 31 grudnia 2021, g. 11:00, 12:30, 14:00