XXV Marsze na Orientację Harce Prezesa Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

XXV Marsze na Orientację Harce Prezesa

MnO to nic innego jak Marsze na Orientację - alternatywny sposób na ciekawy spacer po lesie. Zadaniem uczestnika MnO jest dotarcie w terenie do punktów kontrolnych (PK) dzięki otrzymanej od organizatora mapie, w zadanym limicie czasowym. Głównym elementem zabawy jest zatem mapa, a uczestnictwo w MnO wyrabia umiejętność coraz lepszego "czytania" mapy.

Prezes zarządził! Harcować można nie raz, a DWA razy w roku!

Zapraszamy na klasyczne marsze na orientację! Świętujemy 25 lat harcowania! Przed Wami tradycyjna nocna odsłona - 25. edycja Marszów na Orientację HARCE PREZESA. Zapraszamy w lasy otomińsko-kolbudzkie!

Do wyboru naszych uczestników jest mnóstwo tras pieszych, o których lada moment Wam powiemy. Jedno jest pewne - szykujcie buty, kompasy i wałówkę, bo szykuje się cały dzień harcowania!

Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy kolorowe mapy, naklejki, poczęstunek w bazie i losowanie atrakcyjnych nagród na zakończeniu imprezy. Dla najlepszych przygotowaliśmy puchary i dyplomy!

Czy będzie ognisko? Oczywiście, że tak - jak zawsze będziecie mogli wykorzystać godzinę stopczasu - kiełbaski i dodatki, aromatyczna herbata z malinami będą czekały na wszystkich strudzonych wędrowców.

Zapisy i szczegóły znajdziecie już wkrótce na naszym facebooku Harce Prezesa oraz stronie www.harpagan.pl/harce

Wydarzenie na facebooku