Yasmin Levy Stary Maneż Gdańsk Sprawdź!
stat
PATRONAT

Yasmin Levy Opinie (1)

Yasmin Levy to artystka, która w swoim głębokim i przejmującym stylu śpiewania jednocześnie zachowuje i wskrzesza na nowo najpiękniejsze utwory dziedzictwa żydowsko-hiszpańskiego ladino, łącząc je z andaluzyjskim flamenco.

lis 15

niedziela, g. 19:30

Gdynia,
lut'21 9

wtorek, g. 20:00

Gdańsk,
Pragniemy poinformować o zmianie terminów koncertów Yasmin Levy w Polsce. Artystka miała wystąpić w Krakowie (5 kwietnia) i Gdańsku (6 kwietnia).

jazz - koncerty w Trójmieście


Z powodów powszechnie wiadomych nie mogą one dojść do skutku w tym okresie.

Mamy jednak dobrą wiadomość dla fanów Yasmin - koncerty te odbędą się we wcześniej zaplanowanych miejscach, ale w nowych terminach.

Yasmin Levy z zespołem

nowe terminy

Kraków, Auditorium Maximum, 7 lutego 2021, godz 19.00
Gdańsk, Stary Maneż, 9 lutego 2021, godz. 20.00

Bilety zachowują ważność.

W miarę możliwości prosimy o niezwracanie biletów, podkreślamy, że koncerty odbędą się we wcześniej zaplanowanych salach. Zmienia się tylko termin.

Ewentualnych zwrotów można dokonywać w miejscach zakupu w terminie miesiąca,

tj. do 25 kwietnia 2020.

Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym Partnerom i Współpracownikom za pomoc w ustaleniu nowych dat koncertów.


Już debiutancki album Yasmin Levy ("Romance & Yasmin") wywołał wielkie poruszenie wśród miłośników muzyki na całym świecie. Artystka nagrała sześć albumów i jak sama o sobie mówi "nie jestem tylko wykonawczynią pieśni w języku ladino, jestem pieśniarką world music, która śpiewa także we współczesnym języku hiszpańskim i sięga po brzmienia, które ją zachwycają. To już nie tylko ladino, ale także flamenco, tango, muzyka Bliskiego Wschodu."

Od początku kariery Yasmin Levy z wielkimi sukcesami koncertuje na całym świecie. Wystąpiła na wielu międzynarodowych festiwalach m.in.: WOMAD w Singapurze, Forum Barcelona oraz na noworocznym koncercie BBC w Londynie, a także w jednym z najsłynniejszych miejsc koncertowych na świecie - Carnegie Hall w Nowym Jorku.

Yasmin Levy jako jedna z nielicznych artystek była kilkukrotnie wyróżniana w najbardziej prestiżowym plebiscycie BBC World Music Awards. Magię oddziaływania i skalę talentu Yasmin Levy porównuje się do najwybitniejszych pieśniarek world music młodego pokolenia takich jak Mariza i Buika.