Z Mapą do Lasu Gdynia Wielka Rola Gdynia Sprawdź!
stat

Z Mapą do Lasu Gdynia Wielka Rola

Tym razem spotykamy się w jednym z niewielu miejsc, gdzie można rozpalić na terenie Gdyni ognisko. Zachęcamy do zabrania ze sobą prowiantu, który nadawałby się do przyrządzenia na / w ognisku - każdy w swoim zakresie. Jeśli miejsca ogniskowe nie będą zbyt oblegane - będzie można przyrządzić smaczny kąsek. Gorącą herbatą z sokiem malinowym oczywiście będzie częstował Dyrektor! Chętnie nalejemy tę herbatę do Waszych kubków wielokrotnego użytku. Dla Najmłodszych - gra Leśny Szyfr. Komu uda się odgadnąć hasło?

kwi 17

sobota, g. 10:30 - 13:30

Gdynia, skrzyżowanie...
Zapraszamy od godz. 10.30 do 13.30. Oznacza to, że od godz. 10.30 wszystko będzie przygotowane i można wyruszać. Ok. godz. 13.30 planowane jest zakończenie spotkania.

W terenie będą wisiały zafoliowane kartki między innymi z numerem PK wraz z biało-czerwonymi taśmami bez żadnych dodatkowych akcesoriów służących do potwierdzania PK.

Dla osób początkujących wszelkie informacje jak zmierzyć się z trasą będą udzielane w centrum.

Każdy uczestnik ubezpiecza się we własnym zakresie.

W centrum na mecie będzie czekała gorąca herbatka Dyrektora. Miło będzie jak zabierzcie swoje kubeczki wielokrotnego użytku. W centrum dysponujemy jednorazówkami. Zapraszamy!

Po publikacji szczegółów dot. spotkania na stronie, wysyłamy dodatkowo informację na podany wcześniej adres e-mail. Jeśli chcesz zostać dopisana/y do listy odbiorców zaznacz to w zgłoszeniu lub wyślij wiadomość na adres: zgloszenia@azymut45gdynia.org

Zgłoszenia przez formularz na stronie lub mailem na adres zgloszenia@azymut45gdynia.org .

Prosimy o wpłatę w wysokości 10,00 zł za każdą zamówioną przez Was mapę na nasze konto w Santander Bank Polska 61 1090 1102 0000 0001 1522 1619. W dniu spotkania będzie można kupić mapę na miejscu w cenie 15,00 zł, ale nie gwarantujemy dostępności map z wybraną trasą.