Z Sorellą i GR3miasto na rowerowym szlaku Jezioro Borowo Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Z Sorellą i GR3miasto na rowerowym szlaku Opinie (16)

Sorella i GR3miasto zapraszają na aktywny: rowerowy lub wędrowny szlak przez mało znaną część Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Bieszkowickie Moczary, to objęty ochroną obszar  malowniczych torfowisk oraz licznych jezior lobeliowych. Jesienią, gdy okoliczna przyroda nabiera złocistych barw, wygląda tu jak w bajce. Do pokonania mamy jedną z dwóch zaproponowanych pętli: 38 km trasę rowerową lub 20 km trasę pieszą, w asyście przewodników. Obie propozycje zakończą się wspólną obiadową biesiadą z kuchni polowej, na którą zaprasza nas Sorella nowy brand w rodzinie Pamapol. Dla uczestników przewidziane są także drobne upominki. Udział w wybranej wycieczce jest bezpłatny, z uwagi jednak na ograniczoną liczbę uczestników, należy wcześniej zarejestrować się.

gru 12

niedziela, g. 9:45 - 15:30

Swornegacie, parking przy Pensjonacie...
>>> Jeśli chcesz wybrać się na wędrówkę, przejdź do wycieczki pieszej

1. Sorella to polska marka tzw. łatwej kuchni

Bohaterkami Sorelli są dwie siostry. Jedna z nich jest wegetarianką, która często sięga po potrawy wegańskie, druga wybiera dania mięsne. Inspiracje do tworzenia dań czerpią ze swoich podróży. Sorella to przede wszystkim nowoczesne smaki inspirowane kuchniami świata, linia produktów dla wegan i wegetarian,  doskonałe rozwiązania na szybkie lunche w pracy i w domu. Okres wakacyjny okazał się  niewyczerpaną skarbnicą inspiracji Natalia i Agnieszka, brand hero marki, przywiozły ze swoich wakacyjnych wycieczek fenomenalne pomysły, które już wkrótce zagoszczą na sklepowych półkach. Tym razem pojawi się skomponowana z wysokiej jakości składników linia mięsna. W skład oferty będą wchodziły gotowe dania na tackach. Podczas niedzielnych aktywności będziemy mieli okazję degustować zarówno dania mięsne jak i bezmięsne.

Dla uczestników przewidziane są także drobne firmowe upominki.

2. Do kogo skierowana jest trasa, jaki rower wybrać ?

Najbliższa wycieczka rowerowa adresowana jest do osób dorosłych, amatorów turystyki rowerowej gustujących w wycieczkach turystycznych połączonych z wypoczynkiem na łonie natury. Na wycieczkę można zabrać ze sobą starsze dzieci, młodzież, pod warunkiem, że są w stanie dorównać tempa dorosłym.

Bieszkowickie Moczary, Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego przemierzymy głównie utwardzonymi leśnymi duktami i drogami pożarowymi, którymi wiodą też lokalne szlaki turystyczne. Dla komfortowej jazdy rekomendujemy rower górski, crossowy lub gravel z przerzutkami. Osoby o słabszej kondycji mogą wybrać się na rowerze elektrycznym.

3. Tempo: turystyczne, ale bez zamulania

4. Należy pamiętać o:

- Sprawnym rowerze,
- Odpowiednich narzędziach do naprawy roweru w razie awarii,
- Przynajmniej jednej zapasowej dętce (o właściwym rozmiarze),
- Odpowiedniej odzieży adekwatnej do pogody, także na zmianę,
- Prowiancie na drogę i napojach (po drodze robimy kilka krótkich przerw)
- A przede wszystkim dobrym humorze, bo marud nie zabieramy

Ps. Kręcimy niezależnie od pogody
Jeśli boisz się, że zmokniesz, weź ze sobą odpowiednią odzież.
>>> Zawsze możesz też przepisać się na wycieczkę pieszą.

Sorella i GR3miasto zapraszają na bezpłatne wycieczki: do wyboru trasa rowerowa lub piesza oraz gorące podsumowanie w postaci obiadu z kuchni polowej. A wszystko na terenie malowniczych  terenów Bieszkowickich Moczarów, Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Aktywny wypoczynek, wyśmienita kuchnia, to też dobry pretekst do poznania nowych, pozytywnie zakręconych ludzi. Więcej zdjęć ()

Sorella i GR3miasto zapraszają na bezpłatne wycieczki: do wyboru trasa rowerowa lub piesza oraz gorące podsumowanie w postaci obiadu z kuchni polowej. A wszystko na terenie malowniczych terenów Bieszkowickich Moczarów, Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Aktywny wypoczynek, wyśmienita kuchnia, to też dobry pretekst do poznania nowych, pozytywnie zakręconych ludzi.

fot. GR3miasto

Sorella i GR3miasto zapraszają na bezpłatne wycieczki: do wyboru trasa rowerowa lub piesza oraz gorące podsumowanie w postaci obiadu z kuchni polowej. A wszystko na terenie malowniczych terenów Bieszkowickich Moczarów, Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Aktywny wypoczynek, wyśmienita kuchnia, to też dobry pretekst do poznania nowych, pozytywnie zakręconych ludzi.

fot. GR3miasto5. Świadczenia:

- Parking na pozostawienie pojazdu, toaleta
- Opieka przewodników na wybranej trasie (prowadzący i zamykający)
- Pomoc w naprawie roweru, w razie awarii
- Apteczka pierwszej pomocy
- Gorący posiłek serwowany z kuchni polowej Sorella
- Pamiątkowe zdjęcia do 2-3 dni po wydarzeniu

6. Miejsce rozpoczęcia i zakończenia wycieczki:

Parking leśny nad Jeziorem Borowo / Nowy Dwór Wejherowski
Lokalizacja zbiórki:
>>> Zobacz na mapie dokładną lokalizację zbiórki

- Zbiórka o godz. 9:45 / sprawdzenie obecności
- Rozpoczęcie wycieczek o godz.10:00
- Czas trwania wycieczki rowerowej max. do godz. 13:30
- o godz. 14:00 rozpoczęcie biesiady z kuchni polowej Sorella

7. Zgłoszenia i warunki udziału:

- Udział w wybranej wycieczce jest BEZPŁATNY

Zgłoś swój udział organizatorowi podając:
- imię, nazwisko, nr telefonu, mailowo na adres: gr3miasto@gmail.com
- zgłoszenia: przyjmowane są drogą mailową do piątku, 15 października 2021 r. do godz.17:00*
   lub wyczerpania się miejsc (ewentualna informacja zostanie podana na stronie Trojmiasto.pl)

- Łączna ilość uczestników na obu trasach: 70 osób

Masz obawy?
>>> Zobacz relacje z naszych wycieczek na Portalu Trojmiasto.pl

Każdy uczestnik wycieczki rowerowej akceptuje REGULAMIN UCZESTNICTWA

Sorella i GR3miasto z pewnością rozochocą twoje ciało oraz podniebienie. Świeże powietrze, malownicze lasy, jeziora lobeliowe, barwne torfowiska i smaczny posiłek na koniec wycieczki z dodadzą energii do dalszych działań. Z pewnością wrócisz z nami na szlak i to nie tylko jesienią. Więcej zdjęć ()

Sorella i GR3miasto z pewnością rozochocą twoje ciało oraz podniebienie. Świeże powietrze, malownicze lasy, jeziora lobeliowe, barwne torfowiska i smaczny posiłek na koniec wycieczki z dodadzą energii do dalszych działań. Z pewnością wrócisz z nami na szlak i to nie tylko jesienią.

fot. GR3miasto

Sorella i GR3miasto z pewnością rozochocą twoje ciało oraz podniebienie. Świeże powietrze, malownicze lasy, jeziora lobeliowe, barwne torfowiska i smaczny posiłek na koniec wycieczki z dodadzą energii do dalszych działań. Z pewnością wrócisz z nami na szlak i to nie tylko jesienią.

fot. GR3miastoWycieczka rowerowa prowadzona będzie przez dwóch przewodników:
- prowadzącego: Krzysztof Kochanowicz
- zamykającego: Marek Puchalski

kontakt:
Mail: gr3miasto@gmail.com
Tel. +48 502 778 115

Sponsor wydarzenia:
Sorella, Pamapol