ZAZ Opera Leśna Sopot Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Agencja Knock Out Productions oraz Klub B90 już po raz drugi łączą siły, by dostarczyć polskiej publiczności niezapomnianych muzycznych wrażeń. Przed nami dwa koncerty jednego z najpiękniejszych głosów współczesnej Francji - ZAZ. Artystka wystąpi 15 czerwca w krakowskiej Tauron Arena Kraków oraz 16 czerwca w sopockiej Operze Leśnej.

mar 20

sobota, g. 21:00

Gdańsk,
lip 10

sobota, g. 21:00

Sopot,


jazz - koncerty w Trójmieście


Sopocki koncert ZAZ opóźniony !

Komunikat organizatora koncertu

W związku z opóźnieniami lotów na trasie Kraków - Warszawa - Gdańsk jesteśmy zmuszeni do opóźnienia otwarcia bram o 2 godziny. Drzwi Opery Leśnej otworzymy o 20:30, koncert rozpocznie się o 21:30. Przepraszamy za zaistniałą sytuację, jednak jest ona całkowicie niezależna od organizatorów.
Bilety będą dostępne od wtorku, 29 marca od godz. 10:00 na Eventim.pl.

ZAZ (Francja) pop, jazz, chanson:

"Ona może zaśpiewać wszystko i poruszy twoją duszę"- tak o Isabelle Geffroy, znanej na całym świecie jako ZAZ, powiedział wielki mistrz francuskiej piosenki Charles Aznavour. Z jednym ze swoich mistrzów piosenkarka zaśpiewała w duecie na znakomitej płycie "Paris" z 2014. Płycie dedykowanej stolicy Francji, do której przeniosła się ponad osiem lat temu, by spróbować artystycznej kariery. Poszczęściło się jej.

Najpierw zdobyła angaż jako piosenkarka w kabarecie, a później, nie chcąc popaść w rutynę, śpiewała na Montmartre, gdzie przyciągała coraz to więcej i więcej słuchaczy. Nie tylko wspaniałym głosem, lecz również atrakcyjnym repertuarem, w którym było też miejsce na piosenki Elli Fitzgerald, Yvesa Montanda czy Edith Piaf, dla której pisał także wspomniany Charles Aznavour.

Pierwszą płytę wydała w 2010 roku i z miejsca osiągnęła sukces. Nie tylko we Francji, gdzie album "ZAZ" osiągnął status diamentowy, ale także w Polsce - gdzie materiał został podwójnie platynowy. Pierwsze dwie płyty Francuzki sprzedały się łącznie w nakładzie ponad 3 mln egzemplarzy!

Polska publiczność z miejsca pokochała ZAZ. Każda jej płyta osiągnęła u nas sukces, a każdy koncert przyciągał tłumy fanów. Ponowna wizyta ZAZ w Polsce odbędzie się w ramach promocji wydanej w 2014 roku płyty "Paris". Sam wielki Quincy Jones, współtwórca sukcesu legendarnego albumu Michaela Jacksona "Thriller", brał udział w nagraniach albumu. W lutym 2016 roku francuska artystka podziękowała fanom za okazane jej wsparcie na ostatnim światowym tournée, wydając koncertowy zestaw "Sur La Route", na którym znalazła się przebojowa piosenka "Si jamais j'oublie". 

Sprawdź, jeśli lubisz: Carla Bruni, Edith Piaf, Vanessa Paradis, Imany

http://www.zazofficial.com

https://www.facebook.com/zazofficiel