stat
PATRONAT

Zabawy z Szekspirem - warsztaty rodzinne

 • niedziela, 9 czerwca 2024, godz. 10:00, 12:00, 14:00
 • Lokalizacja
 • Bilety
  30, 40
  Kup bilet
  Informacje o biletach  »

Zapraszamy do zabawy z Williamem Szekspirem w jego teatrze!
Podczas każdego z comiesięcznych spotkań poznacie inny zakamarek Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego i usłyszycie o innej szekspirowskiej sztuce.

Zapraszamy na rodzinną przygodę z Williamem Szekspirem! Podczas każdego z comiesięcznych spotkań odwiedzamy inny zakamarek Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego, a punkt wyjścia dla naszych zajęć stanowią dzieła najsłynniejszego dramaturga wszechczasów. Spotkania mają formę warsztatów artystycznych o różnorodnym charakterze, w tym muzycznych, plastycznych oraz aktorskich. Każdy z uczestników ma także możliwość zaprezentowania efektów swojej pracy na deskach teatru.

Warsztaty skierowane są do rodzin z dziećmi powyżej 4 roku życia.

Podczas Rodzinnych warsztatów u Szekspira poznajemy historię teatru, rekwizyty i sposób ich tworzenia, rodzaje teatrów i ich charakterystykę, typy scen teatralnych, elementy scenografii, postaci i wątki z dzieł Williama Szekspira oraz wiele innych ciekawostek związanych z teatrami na całym świecie i w różnych kulturach. Nierzadko tematyka zajęć wykracza poza teatr w kierunku innych sztuk. Spotkania odbywają się w wybraną niedzielę miesiąca.

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  30, 40 zł
Bilety: 30 zł (PL) / 40 zł (EN)
wrz 13-15

piątek - niedziela, g. 10:00 - 17:00

22 maja - 7 grudnia 2024, g. 11:15 - 12:00

Gdańsk,