stat
Impreza już się odbyła

Żabson | Ostatni Ziomal Opinie (1)

Żabson oraz agencja Winiary Bookings zapraszają na premierowe koncerty promujące album "Ostatni Ziomal"! Zamknięcie trylogii wydawniczej po albumach "To Ziomal" i "Internaziomal" to najlepsza okazja dla artysty na spotkanie z fanami i wspólne doświadczenie nowego poziomu doznań muzycznych na żywo.

paź 19

sobota, g. 20:30

Gdańsk,
bilety 115 zł
Kup bilet
lis 22

piątek, g. 20:00

Gdańsk Sopot,
Założyciel wytwórni Internaziomale zagra 4 halowe, limitowane koncerty i każdy z nich to będzie wyniesienie niesamowitej energii koncertowej Żabsona, z której jest doskonale znany, na całkiem nowy poziom. Artysta przygotowuje na te spotkania wyjątkową oprawę audiowizualną, a klimat występów będzie spójny z nowym materiałem jak nigdy dotąd. Daj się zabrać na planetę Ostatniego Ziomala i przeżyj z nami tę muzyczną eksplorację.

hip-hop - koncerty w Trójmieście


OSTATNI ZIOMAL TOUR
Łapcie czasówkę sobotniego koncertu:
19:00 OTWARCIE DRZWI
20:30 ŻABSON

Sprawdź zapowiedź albumu Ostatni Ziomal: https://www.youtube.com/watch?v=dX_FHjMuSaI&t=1s

Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.

Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna. Wzór zgody: https://bit.ly/WiniaryBookings_ZgodaRodzica
Regulamin wydarzenia: https://bit.ly/WB_Regulamin
W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.