Zagi - koncert w mieszkaniu Sopot Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Zagi - koncert w mieszkaniu

  • czwartek, 28 października 2021, godz. 20:00
  • Lokalizacja
    Sopot

Jeśli chcesz poznać dokładny adres koncertu, wyślij e-mail na adres: borowkamusic.promocja@gmail.com. W temacie maila napisz "Zagi - Sopot" a w treści podaj swoje imię i nazwisko, numer telefonu oraz informację, dla ilu osób chcesz zrobić rezerwację.

Kilka zasad akcji House Gig:
1. Limit osób na koncercie 30.
2. Wejściówka na koncert kosztuje co łaska w trakcie koncertu puszczony będzie kapelusz - wrzucisz, ile będziesz chciał(a). Sugerowana kwota 20 zł (nie wypada wrzucić mniej; wypada wrzucić więcej).
3. Koncert będzie absolutnie akustyczny, dlatego prosimy o wyciszenie wszystkich telefonów i urządzeń elektrycznych.
4. Prosimy o nie nagrywanie koncertu.
5. Na koncert można przynieść swój alkohol, jedzenie i inne takie (tak mamy lodówkę)
6. Do mieszkania zapraszamy na godz. 20:00. Koncert rozpocznie się o 20:30 i wtedy nie będziemy już wpuszczać publiczności.
7. Sugerujemy zabrać ze sobą kapcie/łapcie/laćki/sandały/klapki będzie Wam cieplej w stopy. Warto mieć też jakąś poduszkę lub koc przyjemniej jest siedzieć na kocu niż na podłodze.
8. W razie jakichkolwiek problemów, proszę dzwonić: 605 926 808 Borówka

koncerty w Trójmieście


Zagi - to wokalistka, instrumentalistka, autorka muzyki i tekstów. Ma na swoim koncie pięć albumów, ostatni z nich to Prześwit. Zagi została nagrodzona trzema Złotymi Płytami! Jej piosenki opowiadają historie z życia. Biorą w nich udział ludzie, miejsca i sytuacje, które mimo, że nie raz bardzo uwierały stały się wielką inspiracją. Emocjonalny wokal Zagi i wpadające w ucho melodie, w połączeniu z energią wytwarzaną na scenie ewoluują do mieszanki, którą można zamknąć w szufladce z napisami: indie-rock, pop, songwriter czy alternatywa. Artystka jest laureatką znaczących nagród I miejsce na Konkursie Piosenki Poetyckiej w Gnieźnie, I miejsce w XXIII Zimowej Giełdzie Piosenki w Opolu, I miejsce w Konkursie Muzyki niePOPularnej to tylko niektóre z wyróżnień.

Wystąpiła na wielu festiwalach, takich jak Orange Warsaw Festival, Spring Break, Asymmetry Festiwal, Songwriter Łódź festiwal, PolandRock Czech Ukulele Festiwal czy Emergenza.

Kontakt: Agencja Koncertowa Borówka Music - www.facebook.com/borowkamusic