stat
Impreza już się odbyła

Zakochaj się w winie: Maison Sinnae z Doliny Rodanu - degustacja wina na falii

Zapraszamy serdecznie na wyjątkową bo pierwszą degustację wyjątkowych win z Doliny Rodanu, która odbędzie się w Gdyńskim Składzie Wina i Alkoholi KaapVino, mieszczącym się przy ulicy Starowiejskiej 20 w Gdyni.

lip 26

piątek, g. 18:00

Gdańsk,
bilety 100 zł
Ta urocza nowo otwarta lokalizacja stanowi idealne miejsce, aby delektować się bogactwem smaków francuskich win z regionu Doliny Rodanu.

Spotkanie odbędzie się w czwartek 15.06.2023 o godzinie 19:00. W czasie degustacji, będziemy mieli okazję skosztować wyjątkowych win, które przygotowane zostały z największą starannością przez renomowaną winnicę Maison Sinnae.

Oto lista win, które będą degustowane:
1. Elements Terra Côtes du Rhône AOC 2022 blanc
2. Elements Luna Laudun Côtes du Rhône Villages AOC 2022 blanc
3. Enfant Terrible Côtes du Rhône AOC 2021 rouge
4. Elements Luna Laudun Côtes du Rhône Villages AOC 2019 rouge
5. Les Genêts Chusclan Côtes du Rhône Villages AOC 2019 rouge
6. Les Argeliers Vacqueras AOC

Aby umilić tę wyjątkową degustację, planowane są również przekąski o francuskim charakterze, które doskonale podkreślą smak i aromat oferowanych win.

Nie zabraknie także profesjonalnego prowadzenia degustacji. Poprowadzi ją Cédric Gauthier, dyrektor ds. eksportu Maison Sinnae, który podzieli się swoją wiedzą i pasją związaną z winem, tworząc niezapomnianą atmosferę tego wydarzenia.

Maison Sinnae, usytuowana na prawym brzegu Rodanu, wyrasta na płaskowyżu dominującym nad wioskami Laudun i Chusclan. To tam, ponad dwa tysiące lat temu, Rzymianie zaczęli szerzyć kulturę winorośli i wina na terenie znanym jako Obóz Cezara. Jak echem namiętnej miłości, którą cesarz darzył swoją pierwszą żonę Cornelię Sinnae, kontunyujemy, pokolenie po pokoleniu, pisanie historii z pasją i pokorą. Jesteśmy dumni z naszego dziedzictwa.

Serdecznie zapraszamy do Gdyńskiego Składu Wina i Alkoholi KaapVino na degustację win z Doliny Rodanu. To doskonała okazja, aby odkryć smakowite tajemnice francuskich win Maison Sinnae. Czekamy na Państwa w czwartek o godzinie 19:00, aby razem cieszyć się wyjątkowymi winami i atmosferą tego niezapomnianego wieczoru.

Prosimy o potwierdzenie obecności, abyśmy mogli przygotować odpowiednie miejsca dla wszystkich gości. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zachęcamy do jak najszybszego zgłaszania chęci udziału poprzez załączony link:
https://evenea.pl/pl/wydarzenie/511925-8
Zgłoszenie mailem biuro@kaapvino.pl
Klikniecie przycisku wezmę udział.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    199 zł
Cena 199, PLN z czego 50,00 do wykorzystania na zakup prezentowanych win.