stat

Zalewski - Zgłowy tour

 • niedziela, 1 grudnia 2024, godz. 20:00
 • Lokalizacja
 • Bilety
  139-210
  Kup bilet
  Informacje o biletach  »

Sześć miast, sześć hal, sześć niezapomnianych koncertów. ZALEWSKI wkracza w zupełnie nowy, artystyczny etap i wyrusza w trasę koncertową promującą nadchodzący album! Zalewski to jeden z najbardziej charakterystycznych głosów polskiej sceny muzycznej. Autor takich utworów, jak Miłość Miłość", Kurier", Annuszka" czy Początek". Po 4 latach od poprzedniej autorskiej płyty Zabawa przyszedł czas na nowe. Artysta wystąpi w Gdańsku 1 grudnia.

Pierwszą zapowiedzią tego bardzo osobistego materiału, który swoją premierę będzie miał na jesieni, jest utwór ZGŁOWY. Zaskakujący i bezkompromisowy komunikat, ukazujący ZALEWSKIEGO jako artystę z krwi i kości. Symboliczne zgolenie głowy na klipie, które dopełnia przekaz, symbolizuje początek czegoś nowego.

pop - koncerty w Trójmieście


Pierwszym oficjalnym singlem z kolei jest utwór Kochaj o zgoła innej atmosferze i skrajnie innych emocjach. Kolejne odsłony albumu wkrótce.Co o koncertach mówi sam artysta?


"Odliczam dni do trasy ZGŁOWY, kiedy w końcu będziemy mogli podzielić się z Wami nowymi piosenkami. Fakt, że większość płyty nagrywaliśmy na setkę, dzięki czemu ma ona mocno koncertowy sznyt. Fakt, że ograniczyliśmy udział syntezatorów do niezbędnego minimum, żeby brzmienie było bardziej organiczne. Fakt, że w tekstach zrezygnowałem z wydumanych metafor, żeby przekaz był czytelny i czystyAle płycie brakuje jednego kluczowego elementu - udziału publiczności. Dopiero z Wami te piosenki nabiorą właściwego kształtu i wytworzy się magia, która zdarza się tylko na koncertach. Mam ciarki na plecach kiedy myślę o tym jak będziemy śpiewać razem jesienią. Odliczam dni do trasy ZGŁOWY. Do zobaczenia na koncertach! Wasz K.Z."

Pomimo, że ZALEWSKI zagrał do tej pory całe mnóstwo koncertów promując swoje dotychczasowe albumy Zelig, Złoto, Zabawa i MTV Unplugged, biorąc udział we wszystkich najważniejszych muzycznych festiwalach w kraju (m.in Opener Festival, Męskie Granie, Jarocin Festiwal, Olsztyn Green Festival, PolandRock Festival) to będzie to pierwsza trasa artysty, która odbywać się będzie wyłącznie w halowych przestrzeniach.

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  139-210 zł
stojące: 129 zł (I pula), 159 zł (II pula), 189 zł (III pula)
siedzące: 199 zł (STREFA A), 169 zł (STREFA B), 149 zł (STREFA C), 119 zł (STREFA D)
wrz 5

czwartek, g. 20:00

Gdańsk Sopot,
bilety 180 - 530 zł
Kup bilet
lis 9-10

sobota - niedziela

Gdańsk,
bilety 449 - 499 zł
Kup bilet