Aktualnie brak w repertuarze trójmiejskich teatrów

Zamiana - spektakl gościnny

komedia
kasy:
brak
wystawia:
Scena Teatralna NOT
ocena:
3.0 / 5 (3 głosy)
3.0
Agencja Novakka
Zamiana (org. tytuł SWAP!)

Tłumaczenie: Elżbieta Woźniak

"Tak, Panie Dobson. Podróż przebiegła pomyślnie i oto znaleźliśmy się w Pana przepięknym domu. A jak pogoda na Wimbledonie?" - tak zaczyna się zwariowana komedia z wątkiem kryminalnym "Zamiana". Spokojne małżeństwo Briana i Susan Flowers postanawia spędzić wymarzone wakacje w hiszpańskiej Marbelli. Przepiękna willa. Słońce. Morze. Spokój. Przynajmniej taki był plan, dopóki Susan nie otworzyła szafy...

A potem wszystko toczy się według znanej i sprawdzonej zasady: coraz szybciej, coraz śmielej i w coraz bardziej zwariowany sposób. Bo kim jest człowiek z torbą na głowie? Czy zagadka wielkiego młota jest do rozwiązania? Czy mafia z Torremolinos to najstraszniejsi ludzie na świecie? I kim jest zagadkowy właściciel domu, Pan Dobson? Odpowiedzi na te wszystkie pytania znajdziecie Państwo oglądając naszą przezabawną i szaloną historię kryminalną. A pomogą Wam w tym przepiękna Connie - dziewczyna gangstera i niesforny Jeremi - brat ułożonej Pani Flowers. Przyjdź i zamień się z nami - na wakacje!

Reżyseria: Jerzy Jan Połoński
Scenografia i kostiumy: Agnieszka Sasim
Opracowanie muzyczne: Filip Kucharczyk
Asystent reżysera: Roksana Szmigiero
Produkcja: Novakka / Teatr Pozytywny

Obsada: Zuzanna Grabowska / Adrianna Borek, Joanna Opozda / Agnieszka Mrozińska, Paweł Koślik / Wojciech Błach, Patryk Pniewski / Marcel Sabat, Tomasz Oświeciński / Tomasz Dedek, Robert Jarociński / Jakub Wieczorek, Bartosz Obuchowicz.

Przeczytaj także