Zamknięcie Elektryków: Square Ulica Elektryków Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Zamknięcie Elektryków: Square

Na Ulicy Elektryków przez trzy postpandemiczne miesiące odbyło się ponad pięćdziesiąt wydarzeń w duchu hasła Summer is NOT Cancelled. Stanowiły one okazję do prezentacji miejsca w formule SQUARE wypełnionego przestrzeniami projektu dedykowanego kulturze miejskiej. W ramach nadchodzącego zamknięcia, które odbędzie się 27 września, każda z przestrzeni zostanie zagospodarowana na swój wyjątkowy sposób.

Relacja z imprezy

Scena Elektryków to amba fatima pod kuratelą ekipy newonce. Kolejna wizyta urban powerhouseu, jak każda poprzednia stanie z pewnością pod znakiem disco inferno. W Plener 33 wydarzy się rekapitulacja sezonu prowadzona przez naszych rezydentów. Mobilne spoty gastronomiczne zrzeszone w koncepcie kulinarnym W4 Food Squat zaoferują specjalne menu, więc można spodziewać się sytuacji z gatunku once in a season. Razem z Up To Date Festival zamienimy B90 w Pomorski Salon Ambientu, gdzie atmosferyczne pejzaże w slo-mo będą kreślić na żywo Earth Trax / Bartosz Kruczyński, Michał Wolski oraz Dtekk.

Cotygodniowe ekspozycje autorskie w Plenum zostaną natomiast podsumowane finisażem z zebranymi pracami Pauliny Jackowskiej, Martyny Wędzickiej, Filipa Popika, Jana Rośka, Michała Pećko, Jakuba Janika oraz Szymona Listewnika. Artystyczną klamrą będzie tu premierowa instalacja autorstwa KŁINSI DŻONS x RYBSKIE, poświęcona upływowi czasu, którego właśnie doświadczamy. Przestrzeń Drizzly Grizzly przemuje SZPULA czyli słuchowisko disco 70' 80' grane z oldskulowych magnetofonów szpulowych na taśmę.

Ten sezon do innych był niepodobny i taki też będzie finał. Na ostatniej prostej nie zapominamy jednak o zasadach reżimu sanitarnego oraz dystansu społecznego. Będzie wysoko, ale jak uczą doświadczeni himalaiści: o pełni sukcesu można mówić dopiero po zejściu grupy do bazy.

W trosce o nasze wspólne zdrowie i bezpieczeństwo. Podczas wydarzeń w naszej przestrzeni będzie się znajdować nie więcej niż 1 osoba na 5m2 powierzchni dostępnej dla uczestników. Zachowaj dystans min. 2m od innych osób. Jeśli znajdziesz się blisko innych osób to zakryj swoją twarz i nos. Na wejściu do każdej z naszych przestrzeni prosimy o dezynfekcję rąk

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    10 - 20 zł
Wstęp:
Do 21:00 - za darmo
Po 22:00 - 10 zł
Po 00:00 - 20 zł