Zatańcz, a saksofon Ci zagra BUNKIER Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Zatańcz, a saksofon Ci zagra

Narzekasz, że nie masz się gdzie pobawić? Że muzyka w klubach ta sama? Serio? U nas nigdy nie jest tak samo, przyjdź i doświadcz Bunkra na własnej skórze.

Górny parkiet:
Bari (Sax Live)
- absolwent jazzu i muzyki estradowej Akademii Muzycznej w Gdańsku w klasie saksofonu dr Macieja Sikały.

Z muzyką klubową związany od 2005 roku, kiedy to podjął współpracę z trójmiejskimi Dj'ami. Zagrał w większości klubów Trójmiasta i w wielu innych liczących się klubach w całej Polsce.

Dj Define rozpoczął swoją przygodę z djingiem w 2004 r, kiedy jako młody chłopak przywiózł z pracowitych wakacji na Wyspach Brytyjskich dwa gramofony, torbę winyli i sporo pozytywnej energii.
Zaczynał od hip hopu aktywnie działając w kulturze tańca street dance gdzie jako jeden z czołowych dj'i dbał o oprawę muzyczną zawodów i jam'ów tanecznych. Obecnie swoje imprezy urozmaica o muzykę elektroniczną, taką jak house i garage, które szczególnie wkradły się w jego serce.
W 2015 roku na poważnie zajął się produkcją muzyczną, która zaowocowała wypuszczeniem kilku housowych remiksów. Define rozwija się w tej dziedzinie intensywnie doskonaląc granie o własne produkcje muzyczne.


Dolny parkiet:
DJ KOMAR
- Człowiek pochodzący z miasta keczupu i koszykówki. Fanatyk dobrego brzmienia i jedzenia. Adam to niezwykły DJ, który oprócz starannie przeprowadzonej selekcji muzyki na imprezie potrafi podarować radość i szczęście prosto do Twojego serca.

Swoją przygodę z kulturą hip-hop zaczął w bardzo młodym wieku, dlatego świetnie odnajduje się w klasycznych jak i w nowych produkcjach. Skrecze, dynamiczne cięcia i ogromna różnorodność to u niego podstawa.

Oprócz niezliczonych klubowych imprez, Komar zajmuje się oprawą muzyczną na contestach tanecznych, pokazach mody czy eventach zorganizowanych przez topowe marki.

W trakcie swojej kariery dj'skiej zwiedził wiele polskich miast m.in Gdańsk, Gdynia, Sopot, Olsztyn, Poznań, Toruń, Bydgoszcz, Włocławek, Kraków, Wrocław.

Jeśli kiedykolwiek byłeś na imprezie Komara, wiesz że możesz liczyć na pełen parkiet. Jak sam o sobie mówi, cały czas pracuje by robić progres i być niepowtarzalnym party rockerem.

Wstęp:
Do 21-ej wstęp darmowy
później 10zł
po północy 15zł
http://facebook.com/Bunkierclub
ul.Olejarna 3, otwieramy 17:00, start imprezy 21:00
Rezerwacje:
biuro@bunkierclub.pl
530 917 788

Patronat:
Radio Eska
Trojmiasto.pl

--------------------------

[PL] Bunkier to 5 kondygnacji kultury i rozrywki, 2 bary, 2 sale koncertowo-imprezowe, galeria z możliwością zakupu wystawianych prac oraz pub, gdzie filozoficznym dysputom towarzyszy smakowita strawa dla ciała.

[ENG] 5 floors of culture and entertainment, 2 bars, 2 concert and party rooms, a gallery providing a possibility of buying exhibited works and a pub, where you may enjoy good food and engage in philosophical debates.

BUNKIER - PO PROSTU MUSISZ TEGO DOŚWIADCZYĆ!

Czytaj także