Zaz - Organique Tour Hala Ergo Arena Gdańsk Sopot Sprawdź!
stat

Zaz - Organique Tour Opinie (5)

Materiał do nowego albumu powstał podczas wiosennego zamknięcia (lockdownu). Przymusowa, ale mile widziana samotność. Album przepełniony serdecznością niczym seria obrazów. Nad nowym albumem Zaz pracowała z holenderskim producentem REYN (Vanessa Paradis, Stephan Eicher, Benjamin Biolay, Gaëtan Roussel, ...), z którym poświęciła czas na dobranie odpowiednich barw w każdej piosence za pomocą głosu, którego nie trzeba nikomu przedstawiać - tak samo żywy, jak poruszający i zawsze w odpowiednim tonie. Teksty utworów na nowym albumie tej znakomitej artystki są osobiste i intymne.

Zaz - przygotowuje swoją kolejną trasę koncertową w tym samym duchu i planuje odwiedzić najbardziej ekskluzywne sale koncertowe świata. To będą wydarzenia na skale ludzką i bliskie publiczności. Powrót do tego, co najważniejsze. Światowa trasa naturalnie nazywa się: ORGANIQUE TOUR.

jazz - koncerty w Trójmieście


Widzowie znów będą mogli zobaczyć wyjątkową osobowość i świat artystki, odkryć nowe oblicza jej sztuki, a także wszystkie jej magiczne zaklęcia i ponownie zakochać się w jej największych przebojach taki jak: "Je veux", "On ira", "Éblouie par la nuit", "Que vendra" i jej najnowszym hicie "Imagine".

Rzadki, pozytywny i energiczny pokaz, który sprawia, że się uśmiechamy, przynosi nam "de la joie et de la bonne humeur", który przypomina nam, że wspólnie z Zaz powinniśmy zawsze patrzeć na świat przez różowe okulary.

Ta nowa światowa trasa koncertowa będzie kolejną okazją dla Zaz i publiczności do skrzyżowania ścieżek z organizacjami pozarządowymi, z którymi artystka współpracuje za pośrednictwem Zazimut, dodając w ten sposób odrobinę zieleni do "la vie en rose". W końcu czyż Zaz - której prawdziwe imię to Isa - nie jest damą jasnych kolorów?

Bilety na koncerty w Polsce trafią do ogólnej sprzedaży 25 listopada o godz. 11:00.
Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy: wtorek, 23 listopada, godz. 11:00
Przedsprzedaż Ticketmaster: środa, 24 listopada, godz. 11:00
Kup bilet

Przeczytaj także