Zdechły Osa B90 Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Zdechły Osa

Reprezentant Thirdeye Mafii wraca ze swoją drugą płytą pt. "Breslau Hardcore". Premiera albumu odbędzie się 17 lutego 2023 roku, a Osa - coraz bardziej zdechły - w marcu ramach trasy koncertowej odwiedzi Poznań, Gdańsk, Kraków, Wrocław, Katowice i Warszawę.

Relacja z imprezy

rock / punk
Kup bilet
kwi 29

sobota, g. 18:00

Gdańsk,
Czasówka:
Bramki: 19:00
Zdechły Osa: 20:30

hip-hop - koncerty w Trójmieście


Zdechły Osa to twórca, którego nie sposób nazwać ani raperem, ani rockmanem, ale bez wątpienia jest jedną z najbardziej wyrazistych osobowości polskiego undergroundu. Wielu określa go jako wywrotowca. Choć nie podlega łatwej klasyfikacji, to jednak z pewnością można odróżnić Go od innych młodych, polskich twórców.

Mocne brzmienia, punkowe teksty i jeszcze bardziej punkowa atmosfera na koncertach, której nie sposób doświadczyć nigdzie indziej niż właśnie u Zdechłego Osy i jego ekipy, tworzą unikalność tego projektu. Jak żaden inny potrafi ująć hedonistycznego i dekadenckiego ducha współczesności w formie krótkiej, brudnej, ale nie dającej się zapomnieć piosenki. Dawno żaden Artysta tak nie namieszał na polskiej scenie, jednocześnie otwarcie przyznając, że nie chce być wrzucany do worka z raperami, którzy kojarzą mu się z "wczutami" i "napinką", od których on sam stroni. Na jego koncercie możecie spodziewać się kręcenia młynów pod sceną i zdartych gardeł jak na hardcore'owych gigach. Widzimy się!

Zdechły Osa - "Zakochałem się w twojej matce"
https://www.youtube.com/watch?v=21MAeOX1Bxc

Zdechły Osa - "Zakochany kundel"
https://www.youtube.com/watch?v=pDXKzapWXe0

Organizator: Follow The Step
Powered by: Monster Energy Polska
Regulamin imprezy: www.followthestep.com/regulamin