Żeglarze Dzieciom Sopocki Klub Żeglarski Sopot Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Żeglarze Dzieciom

Zapraszamy do wzięcia udziału w imprezie żeglarskiej dla dzieci niepełnosprawnych "Żeglarze Dzieciom", która odbędzie się w 12 września 2014 na terenie Sopockiego Klubu Żeglarskiego w Sopocie, ul. Hestii 3 w godzinach 11:00 - 16:00.

Wydarzenie to o charakterze kulturalno-sportowo-rekreacyjnym, zaplanowane jest jako integracyjne spotkanie żeglarzy oraz zaproszonych przez żeglarzy gwiazd ze świata sportu, kultury, polityki z dziećmi niepełnosprawnymi z całego woj. Pomorskiego oraz ich opiekunami. Głównym elementem imprezy będzie miasteczko żeglarskie wraz ze scena, utytułowane na plaży tuż przy klubie. To w tym miasteczku, i na scenie przeprowadzone zostaną konkursy i zabawy dla dzieci oraz ich opiekunów, po których zapraszamy wszystkich na grilla przygotowanego specjalnie na tą okoliczność. Dania serwować będą zaproszone gwiazdy. Rozdawać będą autografy i pozować do wspólnych zdjęć. I tam również czeka dla dzieci atrakcja w postaci konkurs plastycznego. Rozdane zostaną dzieciom materiały plastyczne, gdzie dzieci , zaproszone gwiazdy przy pomocy wolontariuszy tworzyć będą wielki plakat o tematyce żeglarskiej. Plakat ten zawiśnie na honorowym miejscu jednego z budynków SKŻ.

Na koniec wszyscy uczestnicy zapozują do pamiątkowego zdjęcia oraz zostaną im wręczone upominki specjalnie przygotowane na te okazje, oraz odznaka honorowego członka "klubu żeglarza" przy Fundacji Sport na Zdrowie.

Wszystkich zainteresowanych udziałem, prosimy o zgłoszenia mailowe bądź telefoniczne:
osrodek@terapiaisport.pl; 539-621-647; www.terapiaisport.pl

Impreza jest organizowana przez Fundację Sport na Zdrowie i współfinansowana ze środków PFRON.