Zeppelin nad Gdynią Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Zeppelin nad Gdynią Opinie (12)

wrz 12-13

sobota - niedziela, g. 19:30

Sopot
wrz 18-19

piątek - sobota, g. 19:30

Sopot
Na wszystkich gdańszczan, którzy w najbliższy weekend spojrzą w niebo, czeka nie lada niespodzianka. Ogromny Zeppelin, który zawiśnie nad miastem, dostarczy nie tylko kawałka cienia w upalny dzień, ale i masy atrakcji na ziemi, a szczęśliwcom – wyjątkowych przeżyć w przestworzach.

„Naziemne Centrum Lotów”, które w sobotę od 11.00 do 19.00, a w niedzielę od 11.00 do 17.00 będzie stacjonowało na parkingu przy skrzyżowaniu ulic Czarny Dwór i Jana Pawła II w Gdańsku, zostało przygotowane specjalnie z myślą o tych, którzy wolą jednak twardo stąpać po ziemi, chociaż właściwie lepiej byłoby powiedzieć „względnie twardo”. Będzie tu można bowiem m.in. pierwszy raz przejechać się rowerem Air Bike, czyli pedałować wisząc głową w dół, skoczyć na Euro Bungee czy pobawić się w Zorbing i wybrać się na spacer w wielkiej, przezroczystej kuli. Do tego dzięki Symulatorowi Lotu będzie można zasiąść za sterami prawdziwego myśliwca, obejrzeć pokazy parkour, skoczków spadochronowych oraz wyścigi sterowców.

Akcja „Pod skrzydłami Allegro” to z pewnością jedno z najciekawszych wydarzeń tego lata w Polsce, ale przede wszystkim niepowtarzalna okazja, by poczuć się jak Kolumbowie przestworzy. W tym tygodniu po raz kolejny wróciła na wybrzeże. Bilety na lot sterowcem nad Gdynią zdobędą jednak tylko wybrani – ci, którym dopisze szczęście w konkursach przeprowadzanych przez lokalne rozgłośnie radiowe, w konkursie zdrapkowym lub w jednym z wielu konkursów w przygotowanym specjalnie na tę okazję „Naziemnym Centrum Lotów”. „Maszyna przypominająca wielkością samolot Boeing 747 może w ciągu jednego lotu mieć na pokładzie zaledwie 7 pasażerów, co oznacza, że naprawdę będzie o co walczyć” – mówi Patryk Tryzubiak, PR Manager w Allegro.pl


Zobacz całą galerię