Zespół Q Blues Club Gdynia Sprawdź!
stat

Uwaga! Impreza już się odbyła

Zespół Q

blues pop

termin
maj 16
czwartek Godz. 19:30
miejsce Blues Club
adres Gdynia, Portowa 9
bilety
30 zł , ulgowy 20 zł
szczegóły w opisie
Patronat

Q to kolejna konstelacja utworzona wokół jednego z liderów trójmiejskiej sceny - Macieja Łyszkiewicza.

Slingshot Trio

cze 1

sobota, g. 22.00

Gdańsk,

Muzyczne Lato vol. 4 - Basia Kawa

sie 23

piątek, g. 20:00, - 23:00

Gdańsk,
Maciej Łyszkiewicz zebrał imponujący skład spośród pomorskich muzyków nie związanych wcześniej z jego projektami No Limits, Łyczacza, czy Leszcze. Od niemal samego początku trzon zespołu stanowiło trio. Maciej Łyszkiewicz na klawiszach i fortepianie, na basie Maciej Warda (Farba), a na perkusji Sławek Dumański (John Leysner Group).

blues - koncerty w Trójmieście


W maju 2018 roku zespół Q zarejestrował 3 utwory w studiu Maro Records, z których jeden ("Anytime") grany był przez wiele rozgłośni w Polsce i za granicą.

W 2019 roku skład The Q uległ zmianie. Do zespołu dołączyła młoda, obdarzoną charyzmą i świetnym głosem wokalistka. Kto jest tą wokalistką ujawnimy właśnie na koncercie w Blues Club Gdynia.. I to w tym właśnie składzie, rozszerzonym o gitarę (zdobywca Fryderyka za album folk/rock Robert Cichy) i sekcję dętą zespół nagrywa swoją debiutancką płytę. Część materiału została zarejestrowana w warszawskim Quality Studio, a część jest nagrywana w studiu Stacja Muzyka. Premiera płyty THE Q przewidziana jest na jesień 2019.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    30 zł
  • Bilet ulgowy
    20 zł
Bilety ulgowe przysługują studentom.