stat
Impreza już się odbyła
lut 17

poniedziałek, g. 19:00

Gdańsk,
bilety 90 zł
Kup bilet
Zielona Babcia już po raz czwarty zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym do Zielonego Dworu na spotkanie z przygodą. Zabawa rozpoczyna się o godzinie 12.00. W najbliższą niedzielę mali poszukiwacze przygód wyruszą w podróż szaloną lokomotywą. Wstęp 20 zł od dziecka.


W najbliższą niedzielę Joanna Stanisławek i Karolina Godlewska zabiorą dzieci w magiczną podróż szaloną lokomotywą. Młodzi uczestnicy tej edukacyjnej zabawy samodzielnie zbudują pociąg, który będzie się przemieszczał od stacji do stacji. W czasie kolejnych postojów nasi podróżni napotkają na ciekawe zadania i zagadki. Milusińscy będą też brali udział w atrakcyjnych konkursach. A wszystko to w konwencji podróży, nawet przerwa na mały poczęstunek odbędzie się w specjalnie przygotowanym wagonie Warsu.

Zielona Babcia, to spotkania dla najmłodszych, które od marca br. regularnie odbywają się w sopockim Zielonym Dworze. W każdą niedzielę dzieci poprzez zabawę poszerzają wiedzę, zdobywają nowe doświadczenia i wzbogacają swoje zainteresowania. Co tydzień przygotowywany program artystyczno-edukacyjny dotyczy innego zagadnienia. Realizowane w Zielonym Dworze tematy obejmują różne dziedziny życia i wprowadzają dzieci w świat szeroko rozumianej sztuki. Zawsze wesoło i ciekawie.

Zapraszamy do udziału i rezerwacji miejsc,
Lucyna Labudda,
tel.: 504-038-470
www.zielonydwor.pl


***
Zielony Dwór mieści się w najstarszym zachowanym w Sopocie budynku. Smacznie
i zdrowo mogą tu zjeść nie tylko dorośli. Dla dzieci przewidziane jest specjalne menu,
a także cykliczne programy edukacyjno-rozrywkowe, które wprowadzają najmłodszych
w świat szeroko rozumianej kultury i sztuki. Dorośli mogą zaś uczestniczyć w regularnych spotkania z jazzem, tangiem milonga i ambitną muzyką elektroniczną.

Zielony Dwór zbudowano w II połowie XVI wieku, by pełnił funkcję rezydencjalno-wypoczynkową. Po dwóch stuleciach został spalony przez Rosjan i zamieniony w budynek pocztowy. Pod koniec XX w. szczęśliwie ocalał przed rozbiórką, a w latach 2005-2006 został całkowicie odrestaurowany.