Patronat

Żona potrzebna od zaraz - spektakl gościnny

komedia
Bilety
Kup bilet 60 - 75
kasy:
58 321-82-83
wystawia:
Art Time Impresariat
Żona potrzebna od zaraz
4.6 7 ocen 1 10

Wybrane przedstawienie

Pozostałe terminy

Informacja o biletach

Komunikat organizatorów: nastąpiła zmiana terminów spektakli organizowanych przez Art Time. Dni tygodnia i godziny bez zmian. Bilety lub rezerwacje zachowują ważność. Nowe terminy to: 26.06.2021 sobota g. 16:00 i 19:30 "Żona potrzebna od zaraz" (przełożony z 16.05.2020 i z 19.12.2020).
Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku
Żona potrzebna od zaraz
Edward Taylor

Tłumaczenie: Elżbieta Woźniak
Premiera 21.02.2020 r. Duża Scena - Nowy Teatr w Słupsku

Błyskotliwa komedia omyłek z nutką szalonej rywalizacji i zazdrości w tle. Młody i ambitny Jim zaprasza swojego ultrakonserwatywnego szefa do domu. Kolacja mająca zapewnić mu awans okazuje się jednak koszmarem! Z opresji może wybawić go tylko wierna i kochająca żona. Co jednak, gdy okaże się, że mężczyzna ma kilka żon i to nie do końca swoich? Odkrycie intrygi zbliża się z każdą minutą, a nadzieja na awans oddala nieubłaganie. Chyba, że okaże się, że prawomyślny pryncypał również ma coś za uszami...

"Żona potrzebna od zaraz" Edwarda Taylora to pełna znakomitego humoru farsa w wykonaniu słupskiego zespołu. Spektakl gwarantuje świetną zabawę "podlaną" odrobiną ironii i kąśliwości skierowanej pod adresem każdego z nas.

Reżyseria: Dominik Nowak
Opracowanie muzyczne: Cezary Reinert
Scenografia: Barbara Guzik

Obsada:
Bożena Borek, Monika Bubniak (gościnnie), Igor Chmielnik, Monika Janik, Krzysztof Kluzik, Magdalena Płaneta