Zapraszamy was na treningi Zumby!
Poruszamy się wspólnie przy latynoskich rytmach.
Osoba prowadząca:
Cześć, mam na imię Paulina, dla mnie Zumba to nie tylko trening - to eksplozja radości i wolności, którą dzielę się z Wami na każdych zajęciach. Moja przygoda zaczęła się, gdy miałam zaledwie 16 lat, od tamtej pory rytmy latynoamerykańskie są stałym elementem mojego bicia serca. Na moich lekcjach zapominamy o kaloriach, a skupiamy się na uśmiechu i niesamowitej energii, która zostaje z nami na długo po wyjściu z sali. Przyjdź, daj się porwać muzyce i poczuj, jak endorfiny przejmują kontrolę!
Butelki dla Anielki:
Na to jak i inne wydarzenia można przynosić butelki i puszki - też te niekaucyjne
Dochód ze zwrotu butelek będzie przeznaczony na potrzebne leczenie Anielki z Letnicy w ramach zbiórki: https://www.siepomaga.pl/aniela-jonczyk
Miejsce:
Klub Sąsiedzki Letnica, ul. Uczniowska 22
Aby wejść, zadzwoń domofonem na nr 3 i poczekaj, aż otworzymy drzwi - to może chwilę potrwać, ponieważ musimy przejść na drugi koniec korytarza.
Do budynku prowadzą dwa wejścia:
-główne - od strony ulicy (po schodach),
- bezpośrednie z poziomu chodnika - z tyłu budynku, prowadzące prosto do windy.
Klub znajduje się na ostatnim piętrze budynku.
Jeśli będzie ciepło trening odbędzie się na zewnątrz.
Termin:
Treningi odbędą się w poniedziałki 11.05, 25.05, 8.06, 22.06 o godzinie 18:00.
Bezpłatne warsztaty:
Warsztaty, jak i wszystkie inicjatywy Klubu Sąsiedzkiego, są bezpłatne.
Zapisy:
- Obowiązują zapisy - w tym celu napisz do nas na fanpage lub wyślij maila na adres ksletnica@fundacjarc.org.pl
- Napisz, na które wydarzenie się zapisujesz.
- A jeśli się zgłosisz, a potem jednak nie dasz rady przyjść - proszę, daj nam znać.
- W przypadku niezebrania się wystarczającej ilości chętnych na zajęcia 24 godziny przed ich rozpoczęciem, wydarzenie będzie odwoływane, więc warto się zapisywać!
Projekt Klub Sąsiedzki Letnica dofinansowano ze środków Miasta Gdańska.
Projekt "Letnica, aktywna dzielnica" dofinansowano ze środków InvestGDA
Treść tworzona na podstawie materiałów prasowych organizatora