Zwierzęta Też Chcą Mieć Święta Ciapkowo Gdynia Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Zwierzęta Też Chcą Mieć Święta

Święta to czas, kiedy obsypujemy prezentami wszystkich naszych bliskich. W tym trudnym dla wszystkich czasie nie możemy zapomnieć o tych, którzy za niewinność siedzą za kratami-czyli o bezdomnych zwierzakach w OTOZ Animals - Schronisko "Ciapkowo" w Gdyni.

To już siódmy rok z rzędu mamy zaszczyt zaprosić Was do poznania i wsparcia najbardziej potrzebujących mieszkańców tego gdyńskiego schroniska, którzy ze względu na swój wiek lub stan zdrowia mają większe potrzeby niż zwykła karma bytowa. To zwierzęta, które mają prośby o różne prezenty pozwalające im w zdrowiu czekać na nowy dom. Akcję tę współtworzymy z pracownikami schroniska Ciapkowo od 7 lat i stała się swojego rodzaju coroczną tradycją, którą z ogromną przyjemnością celebrujemy po raz kolejny. W tym roku celebrujemy podwójnie, gdyż świąteczna inicjatywa połączona jest z Grudniowy Dogtrekking na kulisach Ciapkowa 4.12.2021. Tak! Spotykamy się na kulisach Ciapkowa, na backstage'u, kuluarach, zapleczu, placu budowy! To właśnie tutaj odbędzie się start grudniowego Dogtrekkingu z którego każde 10 złotych wpisowego zostanie przekazane na naszych przyjaciół ciapków. Także tutaj będziecie mogli zrobić świąteczne prezenty dla Waszych bliskich. Znajdziecie namiot z produktami od www.vronastudio.pl lub też nabyć fundacyjne gadżety Animalsów takie jak: koszulki, kubki, magnesy, podkładki pod myszki i wiele innych fajnych prezentów.

Z prezentami dla beneficjentów zapraszamy Was tradycyjnie pod ciapkową choinkę (wejście od strony podjazdu Witomino). Pracownicy schroniska z chęcią oprowadzą Was po ich skromnych progach i przedstawią na żywo psiaki oraz koty biorące udział w tegorocznej akcji.

Przyświeca nam hasło - Jesteśmy głosem tych, które same o pomoc prosić nie potrafią, dlatego postaramy się przemówić ich głosem. W tym szczególnym przedświątecznym czasie zachęcamy Was do zakupu małego prezentu dla zwierzaka, który sam nie umie o niego poprosić! W wydarzeniu przedstawimy Wam niektóre potrzebujące zwierzaki i prezenty, o które proszą Mikołaja. Mamy nadzieję, że wspólnie spełnimy ich marzenia! Pamiętajcie, że im więcej prezentów dostaną od Was mieszkańcy Ciapkowa, na tym dłużej im wystarczy potrzebnych preparatów i karmy, mamy nadzieję, że wspólnie zrobimy wielki hałas dla bezdomnych zwierząt, zalejemy dobrem całe Ciapkowo i wspólnymi siłami zapewnimy psom i kotom solidny zapas prezentów.
Zatem prosimy w ich imieniu!
Bądźcie czujni, bo będziemy regularnie przedstawiać Wam bohaterów i ich zwykłe-niezwykłe potrzeby! Zapraszamy na wydarzenie, zaproście swoich znajomych, przyjaciół, rodzinę.
Od wielu lat zaskakujecie nas frekwencją podczas wydarzenia, a także ilością przekazanych prezentów, więc mamy ogromną nadzieję, że pomożecie naszym podopiecznym także w tym roku.

Inauguracja odbędzie się 4 grudnia w godzinach 11:00-15:00 na terenie schroniska Ciapkowo (wejście od strony Witomina). Gwarantujemy, że schronisko zamieni się w miejsce, w którym baśniowy świat miesza się z tym rzeczywistym. Ma to na celu, choć na moment wprowadzić domowy, świąteczny klimat zwierzętom oczekującym na nowe domy.

Jeśli jednak nie możecie przyjechać w tym dniu do schroniska, proponujemy inne opcje, by spełnić ciche prośby do Mikołaja:
1. Można wysłać paczki na adres schroniska (możecie wskazać nasz adres już podczas zakupów w internetowym sklepie zoologicznym).
OTOZ Animals Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt Ciapkowo 81-654 Gdynia ul. Małokacka 3A.
2. Przywieźć prezenty do schroniska w inny dzień w godzinach pracy biura: od poniedziałku do piątku 11:00-17:00, sobota 11:00-16:00, niedziela 11:00-15:00
Bądźcie z nami!
Zapraszamy na VII edycję wydarzenia Zwierzęta Też Chcą Mieć Święta 2021!

Czytaj także