stat
Impreza już się odbyła
maj 28

czwartek, g. 18:00

Gdynia,
bilety 20 zł
cze 10

środa, g. 17:15, 18:00

bilety 41,90 zł
przedsprzedaż 30,90-39,90 zł
Kino kobiet to zawsze ciekawy film specjalnie dobrany do żeńskiej widowni, poprzedzony licznymi atrakcjami organizowanymi tuż przed seansem na holu kina oraz na sali kinowej (w tym specjalny konkurs dla pań, które wybiorą się w kapeluszach). Atrakcje to najczęściej, pokazy mody, porady stylistów, degustacje czy wystąpienia specjalistów z różnych dziedzin takich jak np. dekoratorzy wnętrz, lekarze, fryzjerzy, kosmetolodzy itp.

Najbliższy seans już 11 stycznia o godzinie 18:30, z filmem "Pokaż kotku, co masz w środku"

Przygotowujemy również konkursy z atrakcyjnymi nagrodami i dodatkowe atrakcje.

Drogie Panie, prawie każda z nas rozpoczyna rok z silnym postanowieniem dbania o dietę i zrzucenia kilku zbędnych kilogramów. Dlatego tym razem do współpracy zaprosiliśmy Panią Dominikę Stefankiewicz, dietetyka z Akademii Zdrowej Diety. Pani Dominika powie o głównych grzechach kobiet w żywieniu. Wskaże nam główne błędy żywieniowe, które popełniają kobiety na co dzień, a które mają ogromny wpływ na ich samopoczucie, wygląd sylwetki i stan zdrowia.

Jak zwykle do wygrania będą atrakcyjne nagrody m.in.:
- 15 darmowych wejść na Warsztaty Zdrowej Diety, które odbędą się w lutym.
- zaproszenia do restauracji "4 strony świata"
- kupon na dowolną usługę do "Clubu fryzjerskiego Alternative"
- kupon na częściowy masaż szwedzki i wejście do Strefy "Doznanie Spa" od "Spa Sheraton"

"Pokaż kotku, co masz w środku"
Seria niefortunnych zdarzeń stawia na głowie życie dwóch mężczyzn - Andrzeja i Zygmunta. Ojciec Andrzeja nagle postanawia ożenić się z tajemniczą nieznajomą, a wkrótce potem traci wszystkie oszczędności. Andrzej, próbując desperacko odzyskać straconą fortunę, porywa podejrzaną o kradzież dziewczynę i... zakochuje się w niej od pierwszego uprowadzenia. Tymczasem Zygmunt musi zmierzyć się jednocześnie z natrętnym adoratorem swojej żony oraz brzemiennym w skutki romansem nastoletniej córki.

W rolach głównych:

Jacek Borusiński
Małgorzata Buczkowska
Jan Frycz
Sławomir Orzechowski
Krzysztof Stelmaszyk
Jacek Braciak
Marian Dziędziel
Iwona Wszołkówna
Katarzyna Cynke
Tomasz Karolak

Seans Kina Kobiet jest pokazem specjalnym, na którym nie są realizowane Zaproszenia, Kupony Specjalne oraz Vouchery.

Bilety już w sprzedaży! Cena: 18 zł (przedsprzedaż) i 20 zł (w dzień seansu)
alert Treść tworzona na podstawie materiałów prasowych organizatora