stat
Impreza już się odbyła

Kurs - Latino Solo

Ogłoszenia Kursy i szkolenia w Trójmieście

Marzysz o nauczeniu się kroków żywiołowej samby, energicznej cha cha cha czy zmysłowej rumby, ale nie masz partnera do tańca? Chciałabyś nauczyć się ruszać jak latynoskie tancerki, a przy okazji zgubić kilka zbędnych kilogramów?

w każdą środę (do 25.02), g. 8:00

bilety 159 zł

w każdy piątek (do 30.06), g. 17:30

Gdańsk,
bilety 160-200 zł
Jeśli tak, te zajęcia są właśnie dla Ciebie. W czasie 3-miesięcznego kursu będziesz miała okazję poznać gorące rytmy tańców latynoamerykańskich takich jak: samba, cha cha cha, rumba, jive, salsa. Tańcząc lepiej poznasz swoje ciało, nauczysz się ładnie poruszać, nabierzesz pewności siebie i przypomnisz sobie jaką radość daje taniec..

Eleganckie, kobiece ruchy bioder, rąk, miękkość i zmysłowość - tego wszystko można nauczyć się na zajęciach Latino Solo, by potem na imprezie królować na parkiecie wzbudzając zazdrość koleżanek oraz podziw mężczyzn.

Zajęcia odbywają się w każdą środę o godzinie 17:45 w Szkole Tańca Dance Fusion w Gdańsku. Zapraszamy wszystkie chętne Panie.

Cena pojedynczego wejścia to 25 zł. Karnet na cztery kolejne wejścia to 79 zł.
Posiadaczki karty Multisport Plus - bez dodatkowych opłat.
alert Treść tworzona na podstawie materiałów prasowych organizatora