stat
Impreza już się odbyła

W sobotę 14 października naszą DOMową piwnicą zawładną gitarowe riffy i donośne wokale - zapraszamy wszystkich trójmiejskich miłośników hard rocka i heavy metalu na koncerty zespołów StoneRiver, Exist oraz White Room. Będzie ogggień!

cze 3-6

środa - sobota

Gdańsk Stocznia Cesarska
bilety 418 - 1299 zł
Kup bilet
cze 19

piątek, g. 18:30

Gdańsk,
bilety 92 zł
StoneRiver (Gdynia)
Napędzani pasją do muzyki. StoneRiver to energetyczna mieszanka klasycznego hard rocka doprawionego szczyptą heavy metalu, polana na koniec bluesowym sosem. Gramy to co lubimy - bez kompromisów, bez oglądania się na trendy. Szybko, wolno, dużo, mało ... co za różnica?

ciężkie brzmienia - koncerty w Trójmieście


Exist (Toruń)
Zespół grający muzykę inspirowaną głównie nową falą thrash metalu, lecz w ich utworach słychać też wpływy oldschoolowego brzmienia. Regularnie koncertują od listopada 2015. Dzielili scenę m.in. z Lefutray (Chile) oraz krajowymi Nocnym Kochankiem, Thermit, Deathinition, Roadhog, Rusted Brain, Savior, Highlow, Stormer, Over The Under, Kontagion i Soundfear. Na przełomie 2016/2017 nagrali swoje debiutanckie demo EP "Get Your Own", które w lutym 2017 ukazało się jako proCDR.

White Room (Wejherowo)
Zespół White Room powstał w 2006 roku. Muzycy grali wcześniej w wielu trójmiejskich formacjach. Długi staż w kapelach grających blues, punk, hard rock czy heavy metal, a także muzykę klasyczną przyczynił się do innego spojrzenia na muzykę. Ten swoisty konglomerat tworzy właśnie muzykę White Room, która oprócz echa lat 60, 70 i 80 zawiera także współczesne brzmienia kapel rockowych. Zespół swoje inspiracje czerpie podglądając takie kapele jak : Grand Funk, Steppenwolf, Motorhead, a także polskie grupy bluesowe : Dżem czy Breakout. Grupa obok własnych kompozycji gra covery z lat 60, 70 i 80 w własnych, czasami odbiegających od oryginału aranżacjach. W ciągu kilku lat działalności zespół zagrał ponad 400 koncertów.

Wstęp na koncerty mają wyłącznie osoby powyżej 18 roku życia.
alert Treść tworzona na podstawie materiałów prasowych organizatora