KLUBOWE WICI
Klub Morza "Zejman" i Ryszard Linert
serdecznie zapraszają na wieczór muzyczny
"Szantowanie w "Zejmanie"
w czwartek 3 grudnia 2015 roku godz. 19.00
Uwaga! w czwartek ciąg dalszy stałej akcji "Wędrujące książki"
Klub Morza "Zejman" w Bramie Nizinnej przy ul. Dolna Brama w Gdańsku
szanty - koncerty w Trójmieście
Robi się coraz zimniej, liście spadły z drzew, puka do drzwi zima. Tymczasem w Sali Odwachu Oficerskiego w miniony czwartek zabrakło miejsc jakby to było lato. Głowa przy głowie, studencka brać i garstka starszych. A czy zauważyliście, że tym razem zaprosiliśmy Was na godz. 19.00. Pamiętajcie! Na czas zimy cofamy czas o godzinę i przychodzimy na koncert już
o godzinie 19.00 !
Komandor witając gości podkreślił wyjątkowość naszych szantowych wieczorów, wspominając nasze śpiewanie w angielskich pubach podczas tegorocznego klubowego rejsu żaglowcem "Bonawentura". Obecni Anglicy nie znali własnych pieśni a sytuację uratował raz jeden morski wiarus, który jako jedyny dołączył do śpiewania. Dawną pieśń morską śpiewa się teraz jeno na festiwalach morskiego folkloru a na co dzień? W "Zejmanie" i może jeszcze gdzieś w świecie.
Zapraszamy na koncert w najbliższy czwartek o godz. 19.00 !
Zapraszamy do akcji "Wędrujące książki". Każdy kto przyniesie do klubu w prezencie książkę, będzie mógł w zamian zabrać do domu dowolnie wybrana książkę z klubowej półki. Zapraszamy do czytania!
Wstęp na imprezę: 2 zł od osoby do kufelka na rozwój klubu.
Członkowie klubu z opłaconymi składkami 120 zł za 2015 r. - wstęp wolny.
Treść tworzona na podstawie materiałów prasowych organizatora