(odwołany!) Remember Your Roots 2018 Ucho - Klub Muzyczny Gdynia Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

(odwołany!) Remember Your Roots 2018 Opinie (5)

Z przykrością informujemy, że koncert Remember Your Roots zostaje odwołany. Bilety nabyte na wydarzenie można zwracać w miejscu zakupu (sieć Interticket). Za utrudnienia przepraszamy.

Zapraszamy na koncert który jest częścią organizowanej przez Oldschool Records trasy "Remember Your Roots", która jesienią i zimą 2018 roku odwiedzi kilka polskich miast. Podczas imprezy zagrają dwie legendy polskiej sceny streetpunk, zespoły The Analogs i Zbeer wspierani przez warszawski pleasure trap.

ciężkie brzmienia - koncerty w Trójmieście


THE ANALOGS powstali w 1995 roku w Szczecinie i są obecnie jednym z najprężniej działających zespołów polskiej sceny punk rockowej. Są uważani za prekursorów rodzimej sceny streetpunk/Oi!. Na swoim koncie posiadają kilka płyt, zagrali setki koncertów a takie utwory jak "Era Techno", "Pieśń Aniołów" czy "Co Warte Jest Życie" zna każdy fan nie tylko punk rocka. W styczniu 2018 roku ukazał się ich nowy album zatytułowany "Wilk".
www.analogs.pl (oficjalna strona internetowa)
www.oldschool.pl (oficjalny sklep zespołu)

ZBEER powstał wiosną 1999. Zespół jest bezdyskusyjną legendą polskiej sceny streetpunk. Na swoim koncie ma cztery albumy oraz niezliczoną ilość piosenek na różnego rodzaju składankach. Jesienią 2018 roku ukaże się nowy, premierowy album zespołu.

PLEASURE TRAP powstał w 2016 roku w Warszawie. Ich muzyczne inspiracje rozciągają się od wczesnej Oi! music poprzez streetpunk po ska. W kwietniu 2018 roku swoja premierę ma ich debiutancki album.


Sponsorem Klubu Ucho jest Grupa Energa

Czytaj także