4. Gdańsk Maraton Opinie o imprezie

4. Gdańsk Maraton

Opinie (60) 2 zablokowane

 • WON!!! (2)
  Wystarczy już tych imprez ciągle w tych samych miejscach! Adamowicz - ogrzej się w blasku biegaczy na Morenie albo Stogach a nie ciągle swój "budyniodrom" na  Żaglowej pokazujesz.

  Przestańcie wreszcie utrudniać życie tym samym dzielnicom. Mieszkańcy mają tego serdecznie dość!!
  2 lata
 • Miejscówka (2)
  Wszelkie biegi itp. imprezy powinny się odbywać na terenach leśnych lub po pasie nadmorskim.
  Z dala od ulic , a nie blokowanie ulic miasta tylko po to , aby debilne reklamy wszyscy musieli oglądać i całkowicie utrudniać pracę ludziom , którzy muszą przejeżdżać tymi ulicami.
  sierra
  2 lata
 • teraz pewnie co tydzień będzie jakiś maraton (5)
  typowy uczestnik: Kamil z korpo co 3,5tysia na rękę wyciąga i jest królem życia wg swojej mamy żyjącej nadal na wsi, będzie się popisywał później na fejsbuku zdjęciami
  "tak mamo wygląda życie w dużym mieście, praca w dużej firmie i udziały w maratonach i wyjazdach integracyjnych. jestem osobo nowoczesno"
  2 lata
  • typowy buraku z balchosmroda twoje miejsce jest za miastem na wiosne zabitej dechami (3)
   2 lata
   • oho! (2)
    Światowiec z Tczewa się odezwał. Widać, że masz ciągoty do rolnictwa, skoro wszystkich od buraków wyzywasz. Bez obaw u was nic nie zrobią. Będziesz mógł spokojnie wsiąść na ursusa i podjechać do biedry po piwo.
    2 lata
  • Ktos tu chyba zazdrosci pensji i kondycji fizycznej ;)
   Sam zacznij cos ze sobba robic spaslaku :D W oczy kole to czego tobie brakuje ;)
   2 lata
 • A myślałam, że jezdnia służy do jazdy. Naprawdę nie da się organizować tych maratonów bez paraliżowania miasta na tyle godzin? :/
  2 lata
  • nie da się, (4)
   to się nazywa bieg uliczny, może Polacy za 10-15 lat dojrzeją emocjonalnie do tego typu imprez, które organizowane są w Europie i na całym świecie i cieszą się popularnością, a cała lub większość trasy usiana jest kibicami....na razie w Polsce sami cebulacy narzekający, że w niedzielę nie mogą sobie pojeździć samochodami po mieście!
   2 lata
   • Nie chodzi o same samochody. Komunikacja miejska w tym przypadku też jest sparaliżowana (autobusy, TRAMWAJE). Ludzie muszą jakoś dojechać na spotkania, do pracy. Pracodawcę nie będzie obchodziło to, że inni muszą sobie pobiegać;) Niech organizują takie imprezy, ale z głową.
    2 lata
    • w niedziele się nie pracuje, tylko do kościoła chodzi!
     A jak musisz dojechać do pracy, to jedź rowerem
     2 lata
     • W niedzielę -
      tumanie, wolny dzień od pracy, niektórzy chcieliby się wyspać i z rodziną pojechać za miasto a nie tylko drapać po jajach - jak ty przed telewizorem. Nie mogą, bo sobie debile organizują maraton paraliżując połowę dzielnic.
      2 lata
   • Niech sobie będzie bieg uliczny
    ale do licha nie zawsze w tym samym miejscu! Niech zorganizują to gdzieś indziej bez blokowania głównej miejskiej drogi!
    2 lata
  • Zeby myslec najpier musiała bys miec mózg ale potwierdziłas ze go nie posiadasz! (1)
   Nie jezdnia nie jest tylko dla balchosmrodów .
   2 lata
 • Szkoda gadac (4)
  Znow caly weekend utrudniony wyjazd do pracy bo ludzie musza pobiegac.
  2 lata
  • szkoda jest twojej głupoty :) (1)
   2 lata
   • Głupoty? Niektórzy w ten weekend na przykład idą do pracy. A mieszkając w okolicach stadionu nie ma możliwości poruszania się normalnie jezdnią.
    2 lata
  • weź rower =/ będzie łatwiej...
   2 lata
   • Typowe
    Typowy uczestnik maratonu. Innym mówi jak, czym i kiedy ma się poruszać, a ostateczne sam utrudni życie innym wbijając się chamsko ze swoimi 4 literami w miejsce, które przeznaczone jest do zupełnie czego innego.
    Won
    2 lata
 • utrudnienia w ruchu (6)
  Czy ulice beda przez 10 h zamkniete czy co jakis czas zamykane ?
  2 lata
  • Zamknięte stale, ale niekoniecznie przez 10h (5)
   Z doświadczenia poprzednich biegów spodziewam się, że ulice będą zamknięte od rana i otwierane po przebiegnięciu ostatniego zawodnika.
   Wydaje mi się, że na Grunwaldzkiej w stronę Gdyni zamknięte będą dwa pasy a jeden otwarty.
   Przydałoby się, żeby organizatorzy i/lub Urząd Miasta czy też ZDiZ, publikowały szczegółowy plan zmian w ruchu.
   Z perspektywy uczestnika tego biegu - proszę kierowców o wyrozumiałość, ale też trochę luzu i życzliwości. Ostatecznie to tylko niedziela, większość z nas ani nie kupuje ani nie pracuje.
   kaper
   2 lata
   • Ale chciałaby ruszyć się z miasta a nie może przez to że ktoś robi biegi przez główne arterie komunikacyjne.
    Nie każdy ma bzika na punkcie biegania i nie każdemu odpowiada taka forma aktywności fizycznej.
    2 lata
    • prawda, ale z drugiuej strony w Gdańsku nie mieszkają sami kierowcy (1)
     2 lata
     • Powiedz szczerze-weźmiesz udział w biegu, przyjdziesz kibicować, czy nie interesuje cię to wydarzenie?
      Oraz czy mieszkasz w ktorejś z dzielnic przez które są wyłączone przez trasę maratonów?

      Bo mam wrażenie, że ci wszyscy którzy tak się z tego eventu cieszą to albo zawodnicy albo ludzie których nie bardzo odchodzi cały maraton i którzy nie mieszkają nawet w pobliżu trasy a raczej na południowych tarasach.
      Marcin
      2 lata
   • Zastanawiam się, dlaczego moja odpowiedź uzyskała więcej negatywów niż pozytywów (6 vs 1). (1)
    Odpowiedziałem na pytanie o czas zamykania ulic. Czy moja odpowiedź była nierzeczowa? nieprawdziwa? obraźliwa?
    kaper
    2 lata
    • Przez lekceważenie
     Bo zlekceważyłeś tych, którzy niestety muszą pójść do pracy w niedzielę. "Ostatecznie to tylko niedziela, większość z nas ani nie kupuje ani nie pracuje." Fajnie, dzięki za olanie. Ja ciebie też olewam, facet. I dlatego masz minusa ode mnie.
     Aha, dojeżdżam tramwajem, ale jakoś nie cieszy mnie stanie na skrzyżowaniu jak w zeszłym roku aż jakaś dysząca fajtłapa wreszcie przebiegnie, albo grupka facetów robiących sobie focię na Fejsika.
     2 lata
 • Po....ebalo was? (3)
  Wszystkie drogi przelotowe Gdańska zablokowane. Proponuję zamknąć WSZYSTKIE ZAKŁADY (ze szpitalami, stacjami benzynowymi, strażą pożarną, policją i restauracjami włącznie) a przede wszystkim zatrzymać komukację publiczną. Niech wszyscy, którzy ruszą się z miejsca poruszają się o własnych nogach, a przede wszystkim biegacze-terrorysci . Wprowadzić bezwzględny zakaz poruszania się samochodem czy rowerem w granicach administracyjnych gminy Gdańsk.
  Gdańszczanin
  2 lata
  • rusz swój tłusty tyłek na spacer
   jeden dzień bez twojego ukochanego blachosmroda nie zabije ciebie tłuczku
   Sopot
   2 lata
   • Ty kolo, tego 'blachosmroda' to se wsadz tam gdzie światło nie dochodzi. Nudny jesteś już z tym samym tekstem.
    Żadnych argumentów jedynie 'blachosmrodami' i 'burakami'poyrafisz rzucać
    2 lata
   • No ale gdzie mam spacerować? Wokół bloku? Bo poza dzielnicę wydostać się nie da. I nie każdy może wsiąść na rower, np. starsi, schorowani ludzie, matka z niemowlakiem. Dlaczego RAZ W MIESIĄCU to od nich się wymaga, aby się dostosowywali i siedzieli w domu?
    2 lata
 • Zawsze te same dzielnice (3)
  Dlaczego zawsze, ZAWSZE są odcinane te same dzielnice?! Dlaczego nie ma dokładnej rozpiski w jakich godzinach poszczególne odcinki będą zamykane, jedynie informacja o utrudnieniach od 6.00 do 16.00 (10 godzin, maraton startuje od 9.00)? Co roku, od wiosny do jesieni mamy miesiąc w miesiąc masową imprezę, która dotyka zawsze te same dzielnice. Ubiegając niektóre opinie: przeszkadza mi bardzo taka organizacja imprez, właśnie dlatego, że w weekend nie mam zwyczaju siedzieć w domu. Z utrudnieniami od 6.00 nie mamy nawet szansy zmieścić się przed maratonem ("utrudnienia", wbrew temu, co można by sądzić, oznacza również zamknięcie - w zeszłym roku zamknięto ulice już o 7.00 przy imprezie startującej daleko od tego miejsca o 9.00).
  il
  2 lata
  • https://www.gdanskmaraton.pl/aktualnosci/123-ramowy-opis-utrudnien-w-ruchu
   2 lata
  • może dlatego, (1)
   że to ta sama impreza, 4 edycja, więc trasa jest taka sama(mniej więcej)
   2 lata
   • Ten maraton jest tylko jedną z wielu imprez, którą serwuje się mieszkańcom tych samych dzielnic w KAŻDY miesiąc od wiosny do jesieni.
    2 lata
 • NIE - DOŚĆ!!!!! (2)
  Jestem mieszkańcem Zaspy (nie mam nic przeciwko biegającym i jeżdżącym - każdy musi mieć jakieś odchylenie ;) ale DLACZEGO #%@#$ nie będzie można w weekend wyjechać nigdzie z domu?? Wszystkie ulice dookoła zamknięte, komunikacja będzie pojawiać się jak Yeti a autem ani rusz bo pozawalają wszędzie barierki od 9-16tej. Rada organizatora....bezcenna...zaparkować auto gdzieś daleko od szlaku trasy!!! I niech się nie dziwią, że ludzie potem nienawidzą biegających itp itd. Jest las, plaża, stadion od biegania ale nie....tu muszą blokować całe miasto!!!!
  2 lata
  • jak jesteś mieszkańcem prawdziwym Zaspy to sobie poradzisz
   2 lata
  • Uspokój się... weź głęboki oddech wsiądź na rower, idź na spacer... zostaw raz samochód to może mózg przewietrzyli i zmienisz perspektywę. Spokojnie galerie zamknięte, a na plaże można z buta się wybrać. Żeby się ruszyć z domu nie potrzeba samochodu! Co więcej możesz przeczytać plan czasowy zamknięcia ulic i z ulga odkryjesz, że nikt Ci Zaspy, ani całego miasta nie zablokuje od 9 do 16 tylko zamknięcia będą falami. Wystarczy przestać pluć jadem i świat robi się bardziej przyjazny
   EB
   2 lata
 • Idą wybory ... (1)
  ... więc powiem tak - zagłosuje na kandydata, który obieca zmniejszenie liczby imprez organizowanych w tych dzielnicach, z naciskiem na Zaspę. Bez względu na partię.

  I też biegam - nad morzem, sam dla siebie, nie utrudniając życia innym.
  2 lata
  • Ja zagłosuje na tego, który nie pozwoli blokować Drogi Zielonej! Z N. Portu nie da się wyjechać.
   2 lata
1

Twoja opinia

zamknij
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii