Baltic. Pies na krze Opinie o spektaklu

Baltic. Pies na krze

Opinie (18)

 • Super przedstawienie!!!! Gorąco polecamy byłyśmy z córcią i dziećmi z pierwszej B Szkoły Podstawowej nr 55.Dzieci zadowolone naprawdę warto wybrać się z pociechą do teatru Miniatura na to przedstawienie.
  Gosia
  3 lata
 • bez przesady z tymi zachwytami (3) (opinia sprzed 7 lat)
  byłem i myślę, że dla dzieci 3-8 może być. scenograficznych pomysłów kilka całkiem fajnych, ale zrobić sztukę na temat psa co płynie na krze, to zadanie dosyć karkołomne. a jeżeli dorosłą osobę ta historia wzrusza, to jest podejrzenie, że być może ma jakieś problemy natury emocjonalnej ;-)
  szału nie ma
  (pomijając fakt, że po zakupieniu kawy usłyszałem pierwszy dzwonek i nie zostałem wpuszczony do sali z kubkiem, więc zmuszony byłem wylać... ale to jest raczej zabawne :-)
  siouxie
  7 lat
  • typowy leming (opinia sprzed 5 lat)
   nieważny psi los tylko MÓJ kubek z kawą
   k
   5 lat
  • obawiam się, że jest zupełnie na odwrót (opinia sprzed 6 lat)
   Dorosły człowiek którego "nie wzrusza" cierpienie bezbronnej istoty na pewno ma spore problemy emocjonalne, jego rodzina z nim zapewne również ma problem. Dodatkowo wypowiedź "dorosłej osoby" okraszona "buźkami" od razu wskazuje niestety na infantylizm. No i te pretensje o kawkę. Nie mam więcej pytań. Jak to powiedział kiedyś Mark Twain: "Lepiej milczeć i wydawać się głupim..."
   6 lat
  • ale że co że z kawą do teatru? Hymmm może popcorn?
   6 lat
 • Temat ciekawy, gorzej realizacja.. 3+ (opinia sprzed 5 lat)
  Dzieciakom się podobało, chociaż narzekały na zbyt głośny wybuch. Poza tym trochę niespójna fabuła/chronologia zdarzeń. Najpierw przedstawiony jest epizod, gdy jacyś obcy ludzie chcą odebrać nieswojego psiaka, a dopiero później odtworzona jest historia wałęsania się psiska, wejścia na krę, spłynięcie, zauważenie, próba pomocy, ratunek marynarzy.. Końcowe ujęcie wyświetlane na ekranie, przedstawiające autentyczne zdjęcia psa, całkowicie nieczytelne, fatalna jakość obrazu. Poza tym aktorzy ubrani w szare, monotonne szmaty (orócz załogi statku). Przygotowanie oryginalnego kostiumu chyba nie jest takie trudne, szczególnie w takim miejscu jak teatr dla dzieci. Tym bardziej przygotowanie porządnego projektora/rzutnika. Bilety nie należą do najtańszych, tym bardziej że przecież dzieci same na tę imprezę nie idą.. Moja ocena 3+

  Oczywiście najważniejsze, że dzieciom się podobało, ale patrząc obiektywnie to mogłoby to być dużo ciekawiej, spójniej zrealizowane.
  Poziom teatrów w Trójmieście oscyluje w granicy zamarzania..
  5 lat
 • Doskonały pretekst (opinia sprzed 6 lat)
  Autentyczna historia, przypomniana z pożytkiem. Doskonały pretekst do uwrażliwienia na losy ludzi i zwierząt w trudnym okresie zimowym. Silne oddziaływanie na wyobraźnię. Reakcje widowni bezcenne.
  Zimorodek
  6 lat
 • a jakże, tydzień bez psów na portalu to tydzień stracony (opinia sprzed 6 lat)
  zaraz ferie,trąbić gdzie co i jak a nie pod koniec zaproszą na lodowisko. Dobrze że tych genderów niet------------------zenada
  pies ale na kobiety
  6 lat
 • Dajecie psom to co boskie :/ (1) (opinia sprzed 6 lat)
  Kochajcie siebie nawzajem i dzieci kochajcie a nie psy plugawe co nawet kupę potrafią zjeść (po co? nie wiem). A Polacy psy pokochali na potęgę a z podwórek toaletę dla nich zrobili. Głupiutki dzisiaj ten człowiek. Może jak się wasze psy z jedzeniem kup rozkręcą to i na podwórkach będzie porządek
  dct wts
  6 lat
  • to fakt, że czasem pies kupę zje... (opinia sprzed 6 lat)
   i jeszcze po odbytach sie wącha jeden z drugim...
   6 lat
 • nie!!! (2) (opinia sprzed 6 lat)
  I wy uważacie się za znawców kultury i sztuki !!! Spektakl z kukiełką psa---!!!!
  --sorry ale wolę kino tam przynajmniej nie muszę oglądac np:przygody kołka w płocie :)
  Tom
  6 lat
 • przynajmniej jakaś pozytywna historia wreszcie... (opinia sprzed 6 lat)
  6 lat
 • Nareszcie (opinia sprzed 7 lat)
  Wreszcie jakieś dobre przedstawienie- po latach nieudanych spektakli. Podobało się całej naszej rodzinie. Jednak czas trwania -godzina z piętnastominutową przerwą w środku- w odniesieniu do cen biletów wypada niekorzystnie...
  Anka
  7 lat
 • Kawał dobrego tetatru! (opinia sprzed 7 lat)
  Wspaniałe przedstawienie i bardzo dobry pomysł.Gratuluję!
  nora
  7 lat

Twoja opinia

zamknij
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii