Bieg Europejski Opinie o imprezie

Bieg Europejski

Opinie (13) 1 zablokowana

 • Konkurs na raty? (1)
  Fajnie, że redakcja przez wiele dni nie może rozstrzygnąć konkursu. Najpierw zadaje nieprecyzyjne pytanie a potem powtarza konkurs z tym samym numerem nie podając rozwiązania i laureatów. Czyżby znajomi królika przeoczyli i trzeba było na nich poczekać? Może w biegu się chociaż pospieszą.
  emupedziwicher
  3 lata
 • :)
  To będzie dobry bieg, i moj koleiny w ramach PKO Grand Prix Gdyni
  Hiolki
  3 lata
 • Dlaczego jakieś barany zamykając ulice i partoląc mi dzień wolny od pracy,kto upoważnia władze Gdyni do organizowani mi mojego wolnego dnia,jak nie rowerzyści to biegacze ,a jakby tego mało to kibole.Może pan Szczurek pobiega sobie po urzędzie i się trochę zastanowi po co jest,w lasach dużo miejsca.
  zen
  3 lata
  • W lasach dużo miejsca dla Ciebie
   3 lata
  • Mieszkasz w centrum to nie narzekaj - po to są centra miast, żeby żyły imprezami
   Chcesz spokoju wyprowadź się na wieś lub do lasu.
   Ja
   3 lata
  • Biegi są w mieście żeby zareklamować miasto ,chyba nie będą reklamować lasu....pomyśl trochę zanim coś głu...go napiszesz
   Ania
   3 lata
  • Zgadzam się. Nie dość że centrum Gdyni jest małe to biegnie tam węzeł komunikacyjny. Niestety sporo osób pracuje po weekendach i nie ma jak wrócić do domu po całym dniu pracy - koszmar. Kiedyś musiałem o godz. 5 rano musiałem przestawić samochód pod dworzec PKP, bo inaczej byłbym więźniem w Centrum na kilka godzin - wszystko nieprzejezdne!
   Stefan
   3 lata
  • Płaczek z Ciebie kolego. Nie pasuje Ci nic biegi, rowery , kibicowanie, pewnie w święta też płaczesz że STONKA zamknięta. Ubierz kapcie usiądz prześpij swoje marne ( czytaj wolne) życie i tylko narzekaj i narzekaj. Ale daj cieszyć się innym. Pozdrawiam Cię ale niestety z współczuciem :)
   InTruZ
   3 lata
  • Masz racje
   Masz racje... Oprócz biegów są tez osoby które muszą się przemieszczać po centrum.

   Rozumiem ze zamyka się drogi dla ruchu samochodowego ale nie mogę zrozumieć dlaczego nie można zorganizować poprawnie ruchu pieszego.

   Po raz kolejny wielki minus dla miasta.
   Marcin
   3 lata
 • Co sobotę przyjeżdżam aby zabrać mojego maleńkiego wnuka na spacer nad morze , no i d*pa. Autem nie dojadę bo mi ulicę zamkną, autobusem to tez problem bo przystanek przeniesiony diabli wiedzą gdzie jako że ulica zamknięta...ech
  3 lata
 • Karygodne
  Jestem za sportem ale organizacja tej imprezy jest skrajnie nieodpowiedzialna i wręcz szkodliwa W korkach stoi po kilkadziesiąt samochodow cała częsć miasta jest odcieta i żadną uliczką nie można się przebić. Puknijcię się organizatorzy w głowę i odrobinę wyobraźni.
  Komisarz
  3 lata
 • Moda na bieganie !
  Ludzie od zawsze mieli nogi teraz wszyscy biegaja jak poje.... bo taka moda, zaraz minie i beda na czworaka chodzic...lata temu jakby ktos biegal dla przyjemnisci wysmiano by go teraz watachy biegaczy, debilizm.
  Eva
  3 lata

Twoja opinia

zamknij
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii