Don Kichot Opinie o spektaklu

Don Kichot

Opinie (9) 3 zablokowane

 • Panie Lukaszu (1) (opinia sprzed 3 lat)
  "Ponieważ w Gdyni wystąpili najlepsi artyści Moscow City Ballet, można było przekonać się, że klasyczny balet ma mnóstwo uroku i potrafi budzić emocje równie skutecznie, co każda inna forma teatralna"... Kochany Panie znawco, jasnie nam panujacy krytyku, wspanialy koneserze Lukaszu Rudzinski, niech pan nie przepisuje formulek opisujacych techniki baletowe z wikipedii. 'Moscow City Ballet' to czwart lub nawet piaty sort tancerzy, grupa kuglarzy ktora jezdzi po swiecie i nie ma nic wspolnego z 'Moscow Ballet', ktorego tradycje siegaja 1889 roku. Pan sie na tym nie zna, a jak sie na czyms nie zna to sie raczej nie pisze takich opiniotworczych recenzji, ktore upewniaja widzow w tym ze to wybitne dzielo. To nie ma nic wspolnego z dzielem, wiecej, to nie ma nic wspolnego z teatrem. Scenografia - szkoda slow, kostiumy - ..., muzyka - ... Drodzy Panstwo to jest naprawde zerowanie na pieniadzach. Zeby zobaczyc prawdziwy Moscow Ballet polecam wybrac sie do Moskwy :) A Pana 'krytycznego' odsylam do ksiazek, tam jest madrzej i lepiej niz na wikipedii itp.
  Tancerz
  3 lata
  • Wspaniała recenzja Tancerza na temat wątpliwych kompetencji pana Łukasza Rudzińskiego piszącego już od dłuższego czasu recenzje na temat spektakli baletowych prezentowanych na trójmiejskich scenach . Trzeba mieć tupet, żeby nie mając wiedzy na temat baletu klasycznego / i nie tylko klasycznego/ wydawać o nim opinie .
   Drogi Panie Recenencie - wprowadza Pan w błąd przyszłych widzów, którzy płacą niemałe pięniądze za bilety - to duża odpowiedzialność !
   Sam zaś naraża się na śmieszność !!! Proponuję zmienić dziedzinę - może i wiedza tam pana lepsza?
   Drodzy Czytelnicy - jestesmy za biedni, żeby sprowadzić do Trójmiasta zespół baletowy,który zaprezentwał by spektakl baletowy na wysokim poziomie. Wszystkie City Ballet czy Royal Ballet nie mają nic wspólnego z baletm Teatru Bolszoj w Moskwie ,to jedynie tandetna jego podróba. Pozim w/w zespołów jest tak niski ,że nie sposób zadać sobie pytania dlaczego ludzie kupyją na coś takiego bilety .Czyżby City Moskow czy Royal /?/robiło takie wrażenie?
   Ale Pan Rudziński powinien o tym wiedzieć ,bo jego-recenzenta opinia wpływa na to jak odbierać będą spektakl widzowie /wyrabia pan zły gust u widzów !/ i... czy kupią bilet.
   Jedynie w Multikinie możemy zobaczyć balet z najwyższej półki - co jakiś czas pojawiają się filmowe wersje spektakli baletowych w wykonaniu najlepszych zespołów baletowych na świecie.To prawdziwa uczta - bardzo serdecznie polecam.
   Tancerka
   1 rok
 • ..bylismy pare dni (2) (opinia sprzed 3 lat)
  Temu na "jeziorze" - pozytywnie, ale bez zachwytu. Brak orkiestry byl dla mnie najwiekszym rozczarowaniem - przez to calosc traci ogromnie zamieniajac sie, z baletu, w balet.. Niemniej - mila odmiana od codziennej, hm hm - "kultury" wspolczesnego swiata.
  J
  3 lata
 • dobry spektakl (opinia sprzed 3 lat)
  Wyszliśmy zadowoleni, dziękujemy artystom, chociaż muzyka na żywo dodałaby błysku, którego tu zabrakło. Jednak spektakl oceniam pozytywnie.
  widz
  3 lata
 • Muzyka (1) (opinia sprzed 3 lat)
  Szkoda tylko ze muzyka puszczona z kasety a nie orkiestra
  Wiesław
  3 lata
 • Wiktor Smirnow-Gołowanow, Rościsław Zacharow itd.
  3 lata

Twoja opinia

zamknij
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii