Opinie (11) 3 zablokowane

 • Wypad z miasta (1)
  Znow miasto bedzie zablokowane przez ped**arzy i sportowcow mimo woli. Szczurek przeginasz. Chwarzno bedzie zablokowane jak co roku. Bedac mieszkancem uwazam ze moja wolnosc jest ograniczana przez UM Gdynia i organizatora tych wyglupow.
  oLo
  4 miesiące
 • O której start 70.3?
  Patrzę i nie widzę z tej rozpiski o której start główny, tylko jakieś sprinty będą?
  4 miesiące
 • ...
  Po co to?
  Amigo
  3 miesiące
 • A gdyby tak ich do trojmiejskiego parku krajobrazowego na te hopsasy?
  A.
  3 miesiące
  • to by było za trudne bieganie, bo po asfalcie jest łatwiej. Poza tym bieganie w nowych butach kupionych na tą okazję za parę stów byłoby nie na miejscu. Zbyt bardzo by się pobrudziły ;)
   3 miesiące
 • Kolejny raz człowiek jest uziemiony w domu... zero możliwości wyjazdu i powrotu, bo przecież większość ulic jest pozamykanych przez cały weekend, to jakaś paranoja... znajdźcie miejsce gdzie tego typu zawody nie będą utrudniały życia mieszkańcom... mam już dość :(
  Joanna
  3 miesiące
 • bez sensu
  Szkoda, że pan prezydent myśli wyłącznie o celebrytach z Warszawki, a o mieszkańców własnego miasta nie dba. Witomino znów odcięte od świata. Wszyscy narzekają, a ktoś tego Szczurka wybiera i to jest najgorsze. Co tydzień jakieś maratony durne i pół miasta już zabetonował, polanka redłowska też sprzedana a wy go dalej wybierajcie.
  ja
  3 miesiące
 • tragedia...
  wszędzie śmieci, wszystko w śródmieściu Gdyni zestawione samochodami nad którymi nikt nie panuje jak zwykle. na świętojańskiej od rana ktoś napierdziela w bęben - łeb pęka. na placu zabaw i plaży nie można z dzieckiem spokojnie posiedzieć bo dudni muza i koleś ciągle drze się przez głośniki bo dobiegają (albo raczej idą;) )ostatni zdechli zawodnicy... jak zwykle mieszkańcy są na końcu zainteresowania miasta. wszystko dla igrzysk
  mieszaniec śródmieścia
  3 miesiące
 • Wcale się nie dziwię!
  Nie mieszkam w centrum Gdyni, ale popieram ludzi powyżej, bo to absurd, że drogi są zablokowane przez takie eventy... Osobiście olałbym zakaz i po prostu pojechał autem tam gdzie chcę, chore!
  3 miesiące
 • Najgorsza organizacja jaką widziałam.
  Tegoroczna edycja pod względem organizacji to jakaś pomyłka. Wszystkie drogi były zablokowane, pokierowano nas na inną drogę gdzie - uwaga - okazało się, że jest też zablokowana, a wyjechanie z niej nie było możliwe bo był zakaz. Na pytanie policjanta gdzie jechać była odpowiedz - tu nie. Odcinek ok. 500 metrów jechałam prawie 2 godziny tak ogromne korki. Nie wiem jakiej promocji miasta to służy, ale jak widac było po turystach nie byli tym zainteresowani wręcz przeciwnie, ludzie z dziecmi stali w korku w aucie w upale. Nie wiem co byłoby gdyby komuś coś sieę stało i jak miałaby dojechać karetka. Mieszkańcy również zirytowani tym wszystkim i całe miasto prawie zamknięte bo Gdynia chce się wykazać... tylko zapomina, że jest małym miastem o mniejszych możliwościach przepustowosci aut.... Jak ktoś mi powie jedź do Gdyni, to podziękuje.
  Anna
  3 miesiące

Twoja opinia

zamknij
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii