Opinie (11) 3 zablokowane

 • Wypad z miasta (1)
  Znow miasto bedzie zablokowane przez ped**arzy i sportowcow mimo woli. Szczurek przeginasz. Chwarzno bedzie zablokowane jak co roku. Bedac mieszkancem uwazam ze moja wolnosc jest ograniczana przez UM Gdynia i organizatora tych wyglupow.
  oLo
  1 rok
 • O której start 70.3?
  Patrzę i nie widzę z tej rozpiski o której start główny, tylko jakieś sprinty będą?
  1 rok
 • ...
  Po co to?
  Amigo
  11 miesięcy
 • A gdyby tak ich do trojmiejskiego parku krajobrazowego na te hopsasy?
  A.
  11 miesięcy
  • to by było za trudne bieganie, bo po asfalcie jest łatwiej. Poza tym bieganie w nowych butach kupionych na tą okazję za parę stów byłoby nie na miejscu. Zbyt bardzo by się pobrudziły ;)
   11 miesięcy
 • Kolejny raz człowiek jest uziemiony w domu... zero możliwości wyjazdu i powrotu, bo przecież większość ulic jest pozamykanych przez cały weekend, to jakaś paranoja... znajdźcie miejsce gdzie tego typu zawody nie będą utrudniały życia mieszkańcom... mam już dość :(
  Joanna
  11 miesięcy
 • bez sensu
  Szkoda, że pan prezydent myśli wyłącznie o celebrytach z Warszawki, a o mieszkańców własnego miasta nie dba. Witomino znów odcięte od świata. Wszyscy narzekają, a ktoś tego Szczurka wybiera i to jest najgorsze. Co tydzień jakieś maratony durne i pół miasta już zabetonował, polanka redłowska też sprzedana a wy go dalej wybierajcie.
  ja
  11 miesięcy
 • tragedia...
  wszędzie śmieci, wszystko w śródmieściu Gdyni zestawione samochodami nad którymi nikt nie panuje jak zwykle. na świętojańskiej od rana ktoś napierdziela w bęben - łeb pęka. na placu zabaw i plaży nie można z dzieckiem spokojnie posiedzieć bo dudni muza i koleś ciągle drze się przez głośniki bo dobiegają (albo raczej idą;) )ostatni zdechli zawodnicy... jak zwykle mieszkańcy są na końcu zainteresowania miasta. wszystko dla igrzysk
  mieszaniec śródmieścia
  11 miesięcy
 • Wcale się nie dziwię!
  Nie mieszkam w centrum Gdyni, ale popieram ludzi powyżej, bo to absurd, że drogi są zablokowane przez takie eventy... Osobiście olałbym zakaz i po prostu pojechał autem tam gdzie chcę, chore!
  11 miesięcy
 • Najgorsza organizacja jaką widziałam.
  Tegoroczna edycja pod względem organizacji to jakaś pomyłka. Wszystkie drogi były zablokowane, pokierowano nas na inną drogę gdzie - uwaga - okazało się, że jest też zablokowana, a wyjechanie z niej nie było możliwe bo był zakaz. Na pytanie policjanta gdzie jechać była odpowiedz - tu nie. Odcinek ok. 500 metrów jechałam prawie 2 godziny tak ogromne korki. Nie wiem jakiej promocji miasta to służy, ale jak widac było po turystach nie byli tym zainteresowani wręcz przeciwnie, ludzie z dziecmi stali w korku w aucie w upale. Nie wiem co byłoby gdyby komuś coś sieę stało i jak miałaby dojechać karetka. Mieszkańcy również zirytowani tym wszystkim i całe miasto prawie zamknięte bo Gdynia chce się wykazać... tylko zapomina, że jest małym miastem o mniejszych możliwościach przepustowosci aut.... Jak ktoś mi powie jedź do Gdyni, to podziękuje.
  Anna
  11 miesięcy

Twoja opinia

zamknij

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat