2026-05-29 16:47
Zatrudniacie ludzi do plakatowania, którzy swoim zachowaniem przynoszą ujmę organizatorom. Zamiast przyklejać plakaty na słupach, zrywają plakaty innych wydarzeń, a zerwany papier rzucają w krzaki. Mało tego, parkują na przystanku blokując autobusem wjazd, a na uwagi reagują agresją. Trochę wtopa, jeśli z takimi ludźmi współpracujecie
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.