Opinie (1)

  • Wstyd dla organizatorów

    Zatrudniacie ludzi do plakatowania, którzy swoim zachowaniem przynoszą ujmę organizatorom. Zamiast przyklejać plakaty na słupach, zrywają plakaty innych wydarzeń, a zerwany papier rzucają w krzaki. Mało tego, parkują na przystanku blokując autobusem wjazd, a na uwagi reagują agresją. Trochę wtopa, jeśli z takimi ludźmi współpracujecie

    • 1 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.