Gdynia Classica Nova Opinie o imprezie

Gdynia Classica Nova

Opinie (3)

 • Koncert inauguracyjny - Gdynio, wstydź się! (1)
  Gdyby ten koncert odbył się w remizie strażackiej w miejscowości 10 razy mniejszej niż Gdynia, nie było by absolutnie żadnego problemu. Ale Gdynia, miasto 250 tys. mieszkańców, "otwarte na świat", a arie operowe śpiewane na nutę arcypatetyczną do akompaniamentu keyboarda, śpiewaczka podłączona do mikrofonu, który zniekształcał jej głos i trzeszczał! Instrumenty dęte i perkusja zagłuszały smyczki, Taniec węgierski Brahmsa - aranżacja a la "Hej sokoły", itd., itp. Na stronach festiwalu Gdynia Classica Nova czytamy za to, że to wydarzenie na najwyższym poziomie i że ma pobudzić mieszkańców do uczestnictwa w kulturze... Najsmutniejsze i tak było to, że publiczność to kupiła, była nawet jedna owacja na stojąco przed przerwą! Jak było po, nie wiem, nie wróciłem... Gdynio, wstyd!
  Michal
  2 lata
  • 100 % racji w kwestii koncertu inauguracyjnego.
   Fatalnie zestrojone nagłośnienie, mikrofony w instrumentach solistów poniżej krytyki, podobnie jak wspomniany wyżej mikrofon pani Savy. Pan Woytek Mrozek przejechał się po całej kupie mistrzów i klasyków, których naprawdę nie godzi się przerabiać do tego stopnia i w tę stronę... było to dość żenujące. Zresztą uszy bolały mnie także w powodu kardynalnego błędu konferansjera, który zazwyczaj trzyma poziom. Orkiestra była z TarnopolA, nie z TarnopolU, jak usłyszeliśmy.

   Panie Michale -- po przerwie było jeszcze gorzej. Pan Mrozek raczył nas anegdotami i zagrał strywializowaną do reszty Błękitną rapsodię. I nie przypominam sobie, żeby zagrano Taniec z szablami i Lato, które są w programie...
   Sławo
   2 lata
 • Brawo za koncert Motion trio! Rewelacja!
  Anka
  2 lata

Twoja opinia

zamknij

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat