Gdynia Sailing Days 2010 Opinie o imprezie

Gdynia Sailing Days 2010

Opinie (6) 2 zablokowane

 • lansujecie zaglowki
  a stocznie likwidujecie zarty sobie robicie dotacje szybko sie skoncza
  robotnicy 80
  10 lat
 • A co żaglówki mają wspólnego ze stoczniami???
  A fakt mogłyby być stalowe o wyglądzie np. kontenerowca :)))
  paranoik
  10 lat
 • kup sobie okulary
  bedziesz lepiej widzial i stan na krzeselku
  bialy zagiel
  10 lat
 • Znowu coś ciekawego w Gdyni - brawo (2)
  Pewno lepiej wszystko zamknąć i zabić dechami w żałobie, że upadła głupio zarządzana stocznia. Trzeba był ją zlikwidować wtedy kiedy to można było jeszcze korzystnie zrobić, a nie czekać na zmiłowanie Pana Boga i Tuska.
  Żeglarstwo było w Gdyni prędzej niż stocznie. Yacht Klub Polski Oddział Morski, wraz z Jacht Klubem Oficerskim były w Gdyni przed wojną, wtedy stoczni nie było. Dlaczego więc nie kontynuować tych wspaniałych tradycji, tym bardziej, że mamy taką piękną bazę żeglarską, która (mam nadzieję) się jeszcze rozwinie. Towarzysz Gomułka twierdził, że żeglarstwo to elitarny sport dla inteligentów, a nie "mas pracujących" dla których odpowiedniejsza była piłka nożna i boks. Jemu się nie udało zgnoić żeglarzy, chociaż bardzo chciał, za to teraz sami zgnoili się piłkarze i bokserzy - więc może nich "robotnicy 80" przymkną buzie i przestaną wydziwiać, to nie te czasy! Na szczęście!
  Gutek
  10 lat
  • Opinia została zablokowana przez moderatora
  • A co ma Tusk do imprezy w Gdyni ? Niedługo Tuski będzie odpowiedzialny za powódź , gradobicie , itp stany klęski . Człowieku zastanów się co piszesz !!!!!!
   mika
   10 lat

Twoja opinia

zamknij

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat