2006-07-16 17:34
oby takich wiecejw Gdansku warta odwiedzenia
2006-07-17 00:28
Ja równiez świetnie bawilem się na tej impreznie. Jeśli chodzi o muzykę to faktycznie z pełna odpowiedzialnością mozną nazwać impreze "metal party" ale oprócz tego na projektorze wyświetlane są teledyski - po dodaniu taniego piwka zabawa przednia - polecam
2006-07-17 20:45
czy wie ktos czy gdzies w gdansku lub gdyni jest sklep z akcesorria do punk rocku/metalu ??
2006-07-17 22:28
Ta szkoda tylko że na każdej imprezie jest tak samo,kto bywa wie o co mi chodzi :(
2006-07-19 15:54
SKLEP MUZYCZNY
Z AKCESORIAMI DLA ROCKA I METALU BYŁ WE WRZESZCZU, NA PRAWO OD MACDONALDA W TYM MNIEJSZYM CENTRUM HANDLOWYM. CZY NADAL JEST NIE WIEM ALE WARTO ZERKNĄĆ. POZDRAWIAM
2006-07-24 14:40
Wszystkim gorąco polecam ;) Muzyka świetna, alkohol niedrogi, a do tego wszystko obywa się bez jakichkolwiek bójek i problemów. Można się niesamowicie wyszaleć !! :))
2006-08-03 19:56
Bo nie wiem czy też przychodzi ;-p czy tylko nielicznie ....mój kumpel lubi metal i chciałby poznac fajną diablicę .nie ma netu ale proszę podawa ewentualne namiary :-)
2006-08-06 13:34
W ODPOWIEDZI NA PONIŻSZY WPIS...
PRZYCHODZI SPORO OSÓB. CZASEM JEST NAWET WIĘCEJ DZIEWCZYN NIŻ FACETÓW. W TEN PONIEDZIAŁEK
O GODZINIE 24 BYŁO NA SALI 80 OSÓB NIELICZĄC TYCH
KTÓRZY BYLI W LOŻACH I PRZY STOŁACH
W ODPOWIEDZI NA PONIŻSZY WPIS...
PRZYCHODZI SPORO OSÓB. CZASEM JEST NAWET WIĘCEJ DZIEWCZYN NIŻ FACETÓW. W TEN PONIEDZIAŁEK
O GODZINIE 24 BYŁO NA SALI 80 OSÓB NIELICZĄC TYCH
KTÓRZY BYLI W LOŻACH I PRZY STOŁACH BILARDOWYCH. STRONA DOTYCZĄCA METAL PARTY:
www.piekielny.blog.onet.pl
MOŻNA TAM ZNALEŹĆ WSZELKIE INFORMACJE, ZDJĘCIA, KSIĘGĘ GOŚCI ITP. DOTYCZĄCE METAL PARTY.
POZDRAWIAM
2006-08-08 21:51
No no no, imprezka na dobre sie rozrasta, juz nawet starzy weterani pojawiaja sie na niej. To dobry znak. Nawet znam powód. Poprostu Autsaider ma o wiele lepszą lokalizacje i nie ma głupich bramkarzy. Imprezka naprawde niezła. Nawet zapełnił sie klub!
2006-08-09 10:32
ale z tą "lepszą lokalizacją" to bym się troszkę kłóciła. Ze znajomymi z każdej imprezy musimy wracać taksówką.
Co do samej imprezy to jestem naprawdę zadowolona, znajomych zawsze pełno a DJ puści kawałek o który się poprosi:)
Co do bramkarzy: w Medyku nigdy nie spotkałam się z ich chamstwem. Ci w Autsajderze też są ok:)
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.