IX Wybrzeże Sztuki Opinie o imprezie

IX Wybrzeże Sztuki

Opinie (18) 2 zablokowane

 • Ale ceny niewymierne
  80-130 zł , ulgowy 60-110 zł - zatem ceny takie same bo -50 i -50. Ide. Jak ktos daje 5 dych to sie nie odmawia.
  3 lata
 • Zamienię bilety
  Chętnie zamienię bilety na 'Wesele' Jana Klaty 29 czerwca z godziny 20 na spektakl o godzinie 15.
  Beata
  3 lata
 • Wesele (1)
  Chętnie odkupię dwa bilety na Wesele. Nie ma znaczenia, która godzina spektaklu. Może ktoś z nagłych powodów będzie musiał zrezygnować z udziału w tym spektaklu.........
  B.
  3 lata
  • Na pół godziny przed spektaklem będą sprzedawane wejściówki, w przypadku gdy ktoś nie wykupi zarezerwowanego biletu. A wątpię, żeby wszystkie zarezerwowane bilety zostały wykupione.
   aligator
   3 lata
 • Dobrze, że nie Zatoka Sztuki
  Dobrze, że nie Zatoka Sztuki
  Kaszebe
  3 lata
 • Energetycznie, poruszająco i niestety smutno.
  3 lata
 • Najlepsze
  Dla mnie najlepsze " Do dna " ! Brawo dla całej ekipy! Dziękuję.
  Gosia
  3 lata
 • "To pokazuje, jak ważne i potrzebne jest Wybrzeże Sztuki (...)" (1)
  To pokazuje jaką pustynią teatralną jest Gdańsk. Niewiele mniejszy Białystok ma kilka teatrów. U nas jest jeden, z regularnie zmniejszanym budżetem, stąd i takie tłumy gdy ktoś ze spektaklem przyjedzie.
  Exon
  3 lata
  • jeden?
   a miniatura, a opera, a na plaży , a w blokowisku, a muzyczny, a miejski....ciekawe czy coś w ogóle widziałeś w tych teatrach
   3 lata
 • Genialne "Wesele"
  Jestem zachwycony inscenizacją "Wesela" St. Wyspiańskiego w reż. Jana Klaty z Narodowego Starego Teatru w Krakowie z udziałem m.in. Anny Dymnej, Anny Radwan czy Jana Peszka. Realizacja i reinterpretacja dramatu wspaniała i porywająca. Dziękuję! Nie sądziłem, że "Wesele" może mnie jeszcze zaskoczyć, gdyż widziałem już teatr tv z lat '60-ych i chyba z 1981 r., film Andrzeja Wajdy, inscenizację z Teatrze Wybrzeże, dwa teatry Polskiego Radia, inscenizację Radia Kraków w reż A. Seweryna, spektakl "Albośmy to jacy tacy" na podstawie "Wesela".... Byłem w błędzie! "Wesele" w reż Jana Klaty jest genialne. Jestem zachwycony! Jest tym bardziej miło, gdyż Włodzimierz Tetmajer (pierwowzór Gospodarza) jest moim prapradziadkiem i dramat ten wiele dla mnie znaczy, ale się nie tylko nie zawiodłem ale jestem wręcz zachwycony. Odważny (na weselu gra nawet metalowy zespół pod wymowną nazwą Furia) i mądry spektakl i bardzo aktualny! Dziękuję! Dziękuję i jeszcze raz dziękuję za niezapomniane wrażenia i chwilę refleksji nad Polską. Po spektaklu odbyło się spotkanie z twórcami "Wesela", chociaż na pewno byli wykończeni po dwóch ponad 3 godzinnych spektaklach w ciągu dnia... Tym większe brawa i wyrazy uznania. Zespół Starego Teatru jest fantastyczny i tworzą jedną wielką teatralną rodzinę. Oby nowi dyrektorzy tego nie popsuli... Kochani twórcy (włącznie z ekipą techniczną) życzę Wam wszelkiej pomyślności i jeszcze raz wielkie dzięki :)
  Taki Tam Jeden
  3 lata
 • Pięknie napisane (2)
  Choć nie zawsze zgadzam się z opiniami Pana Łukasza, to za każdym razem z przyjemnością czytam jego artykuły. Dobra robota.
  3 lata
  • Zgadzam się (1)
   Widać, że to prawdziwy znawca tematu. Nie to co Kossakowski czy Stafiej z działu muzycznego. Czekam na relację z premiery "Zakochanego Szekspira". Wybieram się w lipcu.
   Marek
   3 lata
 • WESELE
  Super spektakl, super oby w Polsce bylo takich spektakli wiecej. Brawo aktorzy, brawo kolejny raz dla Pana Klaty. Brak slów by wyrazić zachwyt , podziw .....brawo
  An
  3 lata
1

Twoja opinia

zamknij

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat