Mariza Opinie o imprezie

Mariza

Opinie (7)

 • ceny biletów zwalają z nóg.... te najtańsze po 149 zł to prawie za sceną ;-)
  1 rok
  • Niestety, póki Gdańsk nie będzie miał sali koncertowej z prawdziwego zdarzenia (nie hali sportowej) na conajmniej 2000 osób to bilety na tak uznanych Artystów jak Mariza będą bardzo drogie:( Poznań jak widać tańszy, bo sala większa, ale to hala targowa, więc wolę drożej, ale przy świetnej akustyce filharmonii.
   Krzysztof
   1 rok
 • A kiedy w filharmonii (1)
  choćby Requiem Mozarta czy koncerty Bacha? Bo na razie to jakieś Marizy czy inne Bueana Visty. To jest filharmonia. Nie mam nic do w/w wykonawców, ale w filharmonii jest wszystko poza tym co powinno tam być. Brak muzyków w orkiestrze czy nie chce im się grać? Przecież koncertów powinno być kilka w tygodniu.
  123qwerty
  11 miesięcy
  • Popieram oburącz
   Filharmonia to obecnie jest sala do wynajęcia. Za parę miesięcy Piwnica pod Baranami, Glenn Miller.... jak co roku. A lenie z FB?
   Wstyd dla nich, ale wstyd też dla władz miasta. Może zamiast walki z rzeczywistością polską, którą większość Polaków akceptuje, Gdańsk zająłby się FB, bo opera to już niestety przeszłość.
   10 miesięcy
 • jednak nie (1)
  za mocno wyje
  10 miesięcy
 • Problemy z dojazdem do Filharmonii
  Z powodu utrudnień w ruchu zalecany dojazd do Filharmonii Bałtyckiej na dzisiejsze wydarzenie jest przez ulicę Siennicką!
  Bartek
  8 miesięcy

Twoja opinia

zamknij

Regulamin dodawania opinii

Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat