Największe Serce Świata Opinie o imprezie

Największe Serce Świata

Opinie (12) 2 zablokowane

 • Fanie było się spotkać wczoraj ale organizując takie eventy dzień po dniu pan Szumełda niestety rozwadnia je. Był wspaniały event wczoraj, będzie pogrzeb, robiąc takie spotkania dzień po dniu powodujemy że na koniec przyjdzie 50 osób a 99% się zniechęci.
  1 rok
 • Bravehat
  Dla Pana Panie Prezydencie
  1 rok
 • Braveheart
  Dla Pana Panie Prezydencie
  1 rok
 • Będę. Tak mi całe życie nie po drodze było z Prezydentem Adamowiczem... Nie ma jednak we mnie zgody na takie akty bestialstwa, jestem głęboko zszokowana tym, co wydarzyło się w niedzielę na naszych oczach. Poza tym, człowiek ten kochał Gdańsk, nasz Gdańsk na równi ze mną... I nie dociera ciągle, że nie zobaczę już tego 'Wielkoluda' pomykającego ulicami mojego miasta. Tak mi było daleko do niego, a tak trudno się pogodzić z tym, co się stało...
  Ola
  1 rok
  • Olu, mam tak samo
   Niby nie byłam zwolenniczką, ale widziałam, że kocha to miasto i widać było, że był super człowiekiem. Otwartym, serdecznym, uśmiechnietym, dowcipnym, inteligentnym.
   Jak widzę przed oczami ten obraz kiedy nożownik dopada do Prezydenta, a on stoi taki uśmiechnięty, w tej radosnej chwili, niczego się nie spodziewający, spojrzał się na tego zwyrodnialca może myśląc, że to jakiś dziennikarz, czy ktoś z obsługi, a on zrobił coś takiego to serce mi się kraje.
   Gośka
   1 rok
 • Ogromny zal i niezgoda na to morderstwo z premedytacją.
  To nigdy nie powinno sie zdarzyc Panie Prezydencie..Dla mnie pan zostanie prezydentem na zawsze, bo pana obecnosc czuje w naszym miescie, szczegolnie tam gdzie nowe inwestycje, gdzie wypięknial Gdansk. To Pana dzielo.
  Gdanszczanka
  1 rok
 • Będziemy. Pozegnanie Pana Prezydenta musi zjednoczyć nas, Gdańszczan, tych z urodzenia i tych przyjezdnych. Powinnismy wszysycy okazac szacunek. I codziennie w kazdym dniu zaloby w naszym miescie powinny takie wydarzenia byc organizowanie. Jego smierc, bezsensowna i niesprawiedliwa. Ciezko sie na takie bestialstwo zgodzic.
  Proponuje juz teraz aby Nowa Bulońska nosiła imię Pana Adamowicza, bo to była jedna z ostatnich tak dużych inwestycji.... Ogromny zal. Wyrazy wspolczucia dla Rodziny, wspolpracownikow. Dla nas jest to cios.
  1 rok
 • Dajcie proszę informację o planowanym na dziś wydarzeniu bezpośrednio na główną. Niech jak najwięcej osób widzi i niech serce będzie jak największe.
  Kmm
  1 rok
 • Największe serce
  Jestem gdynianinem od urodzenia, starszym od Pana Adamowicza o wiele lat , ale ja również będę na tym spotkaniu z uwagi na ogromny szacunek dla Pana Prezydenta Gdańszczan, za jego ogrom pracy włożonej w to piękne miasto, za jego oddanie, za jego humor, za to, że miałem przyjemność żyć równolegle z nim i nieopodal tego wielkiego nie tylko ciałem, ale i duchem Człowieka. Ta okropna zbrodnia nie mieści mi się w głowie. Ja również , jak i pan Prezydent mam ogromny szacunek do ludzi o innych poglądach politycznych, ale ich nie obrażam a tylko wysłuchuję, niekiedy staram się ich przekonać i także nigdy nie mam żalu o to do tych ludzi. Kiedy w końcu i nasi politycy zrozumieją te zasady?
  Paga
  1 rok
 • Nie ma naszej zgody na takie bestialstwa
  Wielki smutek, żal, szok. Nie ma naszej zgody na taką nienawiść w narodzie. Najgłębsze wyrazy współczucia dla Rodziny śp. Pana Prezydenta Adamowicza, dla wszystkich gdańszczan i dla wszystkich prawych Polaków. Cześć Jego Pamięci!
  Rzeszowianka
  1 rok
 • Strasznie smutny dzień. jedno serce zgasło. kolejne zrezygnowało. a miliony innych gdańszczan. pękło na pół
  1 rok

Twoja opinia

zamknij

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat