Nerwica natręctw Opinie o spektaklu

Nerwica natręctw

Opinie (6) 1 zablokowana

 • Wielkie rozczarowanie (2)
  Spektakl bardzo niskich lotów. Aktorsko bez zarzutu, reszta beznadziejna. Powiem szczerze otwierałam usta ze zdziwienia, gdy przy każdym wulgaryzmie sala wprost rechotała. Szłam z nastawieniem na świetną komedię, a wyszłam zniesmaczona i przerażona, że tak niewiele wymaga się od spektaklu, tym bardziej w takiej obsadzie. Nic pouczającego, nic wartościowego, same banalne teksty, uśmiechnęłam się może trzy razy. Nie polecam ludziom, którzy w teatrze szukają bardziej inteligentnego humoru i jeszcze się łudzą, że teatr da im rozrywkę bardziej ambitną niż serial w telewizji. Szkoda :(
  8 miesięcy
 • Dla mnie bomba
  Widziałam w Warszawie, naprawdę super spektakl :) Świetna gra aktorska !
  ANIA
  3 tygodnie
 • Kapitalna rozrywka
  Uważam że to wspaniałe lekkie przedstawienie, wprowadza widza z dystansem do zaburzeń mentalnych, które doświadcza prawdopodobnie większość jednostek, oraz rzuca inne światło na ocenę takich zachowań: trzeba przestać być egoista!!!
  Michal
  3 miesiące
 • Moje wrażenia
  Byłam rozczarowana spektaklem, uśmiechnęłam się tylko jeden raz, nie będę cytować kiedy, oceniłam grę aktorów jako spoko, ale gdzie ta komedia, natręctwa, nerwice, nie jestem zachwycona poziomem, może jedno zdanie, które pozytywne, że ważne są czasem nawet sekundy,aby uwierzyć w siebie. Nie myślałam, że to takie byle co.
  emerytka
  6 miesięcy

Twoja opinia

zamknij
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii