Nerwica natręctw Opinie o spektaklu

Nerwica natręctw

Opinie (9) 1 zablokowana

 • Moje wrażenia (1) (opinia sprzed 1 roku)
  Byłam rozczarowana spektaklem, uśmiechnęłam się tylko jeden raz, nie będę cytować kiedy, oceniłam grę aktorów jako spoko, ale gdzie ta komedia, natręctwa, nerwice, nie jestem zachwycona poziomem, może jedno zdanie, które pozytywne, że ważne są czasem nawet sekundy,aby uwierzyć w siebie. Nie myślałam, że to takie byle co.
  emerytka
  1 rok
  • Natręctwa. Nerwice.
   I ciesz się, że tylko oglądałaś, a nie sama na to cierpisz.

   Na komedię o osobach kulejących poszłabyś?
   2 tygodnie
 • Kapitalna rozrywka (1) (opinia sprzed 1 roku)
  Uważam że to wspaniałe lekkie przedstawienie, wprowadza widza z dystansem do zaburzeń mentalnych, które doświadcza prawdopodobnie większość jednostek, oraz rzuca inne światło na ocenę takich zachowań: trzeba przestać być egoista!!!
  Michal
  11 miesięcy
  • Nie większość, tylko 2,5%
   a niebycie egoistą nie leczy z natręctw.

   A teraz zapytaj sam siebie, autorze, jeśli tu jeszcze zaglądasz: chciałbyś na to chorować? Nie? To z czego się właściwie śmiejesz? I z kogo, z cierpiących ludzi?
   Anna
   2 tygodnie
 • Wielkie rozczarowanie (3) (opinia sprzed 1 roku)
  Spektakl bardzo niskich lotów. Aktorsko bez zarzutu, reszta beznadziejna. Powiem szczerze otwierałam usta ze zdziwienia, gdy przy każdym wulgaryzmie sala wprost rechotała. Szłam z nastawieniem na świetną komedię, a wyszłam zniesmaczona i przerażona, że tak niewiele wymaga się od spektaklu, tym bardziej w takiej obsadzie. Nic pouczającego, nic wartościowego, same banalne teksty, uśmiechnęłam się może trzy razy. Nie polecam ludziom, którzy w teatrze szukają bardziej inteligentnego humoru i jeszcze się łudzą, że teatr da im rozrywkę bardziej ambitną niż serial w telewizji. Szkoda :(
  1 rok
 • Dla mnie bomba
  Widziałam w Warszawie, naprawdę super spektakl :) Świetna gra aktorska !
  ANIA
  8 miesięcy

Twoja opinia

zamknij

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat