Skrzynk@Pandory Opinie o spektaklu

Skrzynk@Pandory

Opinie (24)

 • Trochę mi się nudziło

  bo historia taka banalna, przewidywalna i bardzo bliska mojej codziennej pracy w biurze.

  Że ludzie siedząc obok siebie używają e-maila i komunikatora zamiast porozmawiać.
  Że się sypia z koleżanką z pracy.
  Że się ją podrywa na komunikatorze.
  Że pisze się tam rzeczy, których nie miało się odwagi powiedzieć.
  Że

  bo historia taka banalna, przewidywalna i bardzo bliska mojej codziennej pracy w biurze.

  Że ludzie siedząc obok siebie używają e-maila i komunikatora zamiast porozmawiać.
  Że się sypia z koleżanką z pracy.
  Że się ją podrywa na komunikatorze.
  Że pisze się tam rzeczy, których nie miało się odwagi powiedzieć.
  Że kolega też sypia, albo przynajmniej bardzo chce.
  Że w końcu ktoś myli adresy i wysyła wiadomość do innej osoby.
  Że ktoś sie podszywa pod nicka.
  Że żona już wie, ale wcale nie che wiedzieć.
  Że wszyscy ci z komunikatora to jednak nie awatary, że może mają uczucia, że może nie wolno im wszystkiego, że może ona zaszła w ciąże i-co-teraz-będzie.

  Taki fragment z życia korpoludzi i biurew.

  Tylko czy warto w teatrze oglądać życie codzienne?

  • 0 0

 • Potwierdzam w 100% prawda

  W pełni zgadzam się z przedmówcą, spektakl dla gimbazy.

  • 1 0

 • Żałosne

  Zdecydowanie najgorszy spektakl na jakim byłem. Do teatry wybrzeże chodzę coraz rzadziej, po tej wizycie chyba zupełnie przestanę. Wulgarny i nieśmieszny tekst sprawiał, że chciałem wyjść w połowie. NIE POLECAM.

  • 1 4

 • Jak bezgłośnie bić brawo...

  Byłem, widziałem - mam to za sobą... Kilka razy skrzywiłem usta uśmiechem, ale większość czasu w znudzeniu oglądałem a to leniwe reakcje współwidzów, a to sufit Malarni (ciekawszą była analiza sposobu rozwieszenia reflektorów, a umieszczone pod krokwiami lśniące kratownice przypomniały, że może być jeszcze gorszy spektakl...). Na koniec muskałem

  Byłem, widziałem - mam to za sobą... Kilka razy skrzywiłem usta uśmiechem, ale większość czasu w znudzeniu oglądałem a to leniwe reakcje współwidzów, a to sufit Malarni (ciekawszą była analiza sposobu rozwieszenia reflektorów, a umieszczone pod krokwiami lśniące kratownice przypomniały, że może być jeszcze gorszy spektakl...). Na koniec muskałem dłonią prawą o lewą - cichość oklasków sprawiła, że ukłony były tylko dwukrotne, a ja mogłem wrócić do domu... Aktorzy grali jak mogli, a że niewiele mogli, bo nie było czego grać - no cóż... Sztukę polecam gimbusom, których bawi, że temat jest o seksie, o zdradzie, no i kilkanaście razy padnie ze sceny niecenzuralne słowo!!! Może nie przenośmy bezmyślnie zagrawanicznych autorów na deski polskiego teatru, a może to znak czasu: każdy Kiepski ma swego amatora! A może to ja zgnuśniały i stary już jestem i nazbyt wiele oczekuję od Kultury??? :-)

  • 2 2

 • Bardzo niesmaczny spektakl

  Dawno nie byłam na tak słabym spektaklu. Lubię sztuki współczesne i nie razi mnie rzucona od czasu do czasu we właściwym miejscu "łacina", ale w tej sztuce to lekka przesada: czułam się jak na przystanku obok podchmielonej młodzieży: same k..., skur..., szmaty i inne epitety. Wulgarność bardzo niesmaczna. Poza tym nie bardzo wiedziałam z czego się

  Dawno nie byłam na tak słabym spektaklu. Lubię sztuki współczesne i nie razi mnie rzucona od czasu do czasu we właściwym miejscu "łacina", ale w tej sztuce to lekka przesada: czułam się jak na przystanku obok podchmielonej młodzieży: same k..., skur..., szmaty i inne epitety. Wulgarność bardzo niesmaczna. Poza tym nie bardzo wiedziałam z czego się śmiać (bo chyba nie z podwórkowej łaciny): zaledwie kilka razy się uśmiechnęłam. Gra aktorska też nie zachwycała. Doceniam wysyłek aktorów na scenie, którzy wkładają serce i duszę w rolę, którą grają. W przypadku tej sztuki miałam wrażenie, że aktorzy w ogóle nie grają dla publiczności. Podsumowując: najgorsza sztuka jaką widziałam. Zdecydowanie nie polecam.

  • 6 6

 • Na stronie Teatru napisane jest, że spektakl 21 kwietnia jest w Sopocie, a nie w Malarni

  • 0 0

 • Poprawna, lekka bez wygórowanych oczekwań

  Sztuka z gatunku lekkich, łatwych i przyjemnych. Treść prosta i zrozumiała, czasem zabawna. Gra zwyczajna, reżyseria przeciętna.
  Polecam na zimowy wieczór, zwłaszcza po trudach dnia codziennego.

  • 1 2

 • polecam

  Polecam. Fakt jest dużo wulgaryzmów, ale takich codziennego użytku, których używa się w sytuacjach emocjonujących :D Żadnej golizny nie widziałam. Dobra, naprawdę śmieszna komedia. Dialogi nie są inteligentne, ale są zabawne. Przyznam, że dużo się naśmiałam, aktorzy świetni :)

  • 9 4

 • a ja byłem bardzo zadowolony po tym co widziałem. niczego duchowego i wzniosłego nie oczekiwałem - i dosłałem to co poprawiło mi humor i samopoczucie po pracy - pełen luz bez psychologicznych wypocin

  • 3 2

 • Lubię takie skrajne opinie,

  dlatego się z chęcią wybiorę na spektakl.
  A ponieważ sam jestem dziwakiem, spodziewam się miło spędzonego czasu.

  • 4 2

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.