Opinie (9)

 • Wysokie ceny, asortyment coraz słabszy, ilość sprzedanych mieszkań spada, wartość sprzedaży rośnie
  Targi zaś będą się cieszyły dużym zainteresowaniem, zwłaszcza "nowych pięćsetplusów" (tych co od lipca) chętnych do powiększenia rodziny (lub tylko mieszkania).
  Gregrex
  11 miesięcy
 • Sprzedaż mieszkań spada, bo podaż maleje.
  Zasoby i baza ziemi się kurczy + relatywnie drogie wykonawstwo i materiały. Ile nowych inwestycji odpaliły duże firmy deweloperskie? Niewiele. To i na targach muszą reklamować te mniej atrakcyjne "końcówki".
  11 miesięcy
 • sprzedaż mieszkań spada bo rynek się nasycił i ceny są za wysokie
  a najwięcej reklamy potrzebują właśnie te atrakcyjne miejscówki, bo są tak drogie, że mieszkania są do wzięcia albo od ręki albo do końca roku. Czasy kupowanie dziury w ziemi mamy na razie za sobą.
  11 miesięcy
 • Oczywiscie znowu ROBYG
  czyli biznes z Izraela. Mieszkania wykonane z najtanszych materialow. Juz po dwoch latach wychodza usterki i awarie.
  Wielu naszych znajomych pluje sobie w przyslowiowa brodę ,ze kupilo od nich mieszkania. Zastanawiajace jest rowniez to jakim, dziwnym trafem Robyg jako jedyny z deweloperow zawsze zdobywa najlepsze miejsca w miastach. Sprawa korupcji przez nich urzednika w warszawie szybko zostala zamieciona pod dywan. Ewidentnie ktos ich mocno promuje jako, ze to Zydzi. Ale ich wszechobecnosc niestety nie ma nic wspolnego z jakoscia mieszkan, ktore sprzedają.
  Marek Dremowski
  11 miesięcy
 • Bo nikt nie podał...
  godziny otwarcia targów:

  7 września (sobota) w godzinach 10.00-17.00
  8 września (niedziela) w godzinach 10.00-16.00
  11 miesięcy
 • Tak.
  To prawda
  Zero jakosci. I pieniądze zamiast zostawać w Polsce to jadą w kontenerach do Izraela.
  Ale w Polsce nie ma patriotyzmu ekonomicznego. Na Zachodzie to co innego. Niemiec woli zapłacić wiecej, aby zatrudnić Niemca. Francuzi zapłacą wiecej za swoje francuskie usługi. Pieniadze zostaja w kraju i fortuna kołem się toczy. A Polska wciąż jak ta kolonia nadajaca sie tylko do drenażu ekonomicznego. Niestety Polacy sami wybierają taki los.
  11 miesięcy
 • Pamiętaj tylko
  Że tak mogło by być, że my Polacy będziemy płacić naszym rodakom bo to jest lepiej - każdy o tym wie. Szkoda tylko że większość z nich, nasi rodowici fachowcy, woli pracować za granicą bo... więcej zarabiają i oni stają się takimi nowymi Niemcami/Francuzami jak Ukraińcy są dla nas - zastępują nam pracownikow
  Aaaaa
  11 miesięcy
 • Ceny dla golasów zawsze są za wysokie.
  Napisz, kiedy nie były. Zasada jest prosta. Mieszkanie należy kupować kiedy istnieje taka potrzeba i zdolność finansowa czy to za gotówkę, czy posiłkując się kredytem.
  11 miesięcy
 • Tej informacji szukałem, dzięki.
  T.
  11 miesięcy

Twoja opinia

zamknij

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat