Opinie (9)

 • Wysokie ceny, asortyment coraz słabszy, ilość sprzedanych mieszkań spada, wartość sprzedaży rośnie
  Targi zaś będą się cieszyły dużym zainteresowaniem, zwłaszcza "nowych pięćsetplusów" (tych co od lipca) chętnych do powiększenia rodziny (lub tylko mieszkania).
  Gregrex
  2 miesiące
 • Sprzedaż mieszkań spada, bo podaż maleje.
  Zasoby i baza ziemi się kurczy + relatywnie drogie wykonawstwo i materiały. Ile nowych inwestycji odpaliły duże firmy deweloperskie? Niewiele. To i na targach muszą reklamować te mniej atrakcyjne "końcówki".
  2 miesiące
 • sprzedaż mieszkań spada bo rynek się nasycił i ceny są za wysokie
  a najwięcej reklamy potrzebują właśnie te atrakcyjne miejscówki, bo są tak drogie, że mieszkania są do wzięcia albo od ręki albo do końca roku. Czasy kupowanie dziury w ziemi mamy na razie za sobą.
  2 miesiące
 • Oczywiscie znowu ROBYG
  czyli biznes z Izraela. Mieszkania wykonane z najtanszych materialow. Juz po dwoch latach wychodza usterki i awarie.
  Wielu naszych znajomych pluje sobie w przyslowiowa brodę ,ze kupilo od nich mieszkania. Zastanawiajace jest rowniez to jakim, dziwnym trafem Robyg jako jedyny z deweloperow zawsze zdobywa najlepsze miejsca w miastach. Sprawa korupcji przez nich urzednika w warszawie szybko zostala zamieciona pod dywan. Ewidentnie ktos ich mocno promuje jako, ze to Zydzi. Ale ich wszechobecnosc niestety nie ma nic wspolnego z jakoscia mieszkan, ktore sprzedają.
  Marek Dremowski
  2 miesiące
 • Bo nikt nie podał...
  godziny otwarcia targów:

  7 września (sobota) w godzinach 10.00-17.00
  8 września (niedziela) w godzinach 10.00-16.00
  2 miesiące
 • Tak.
  To prawda
  Zero jakosci. I pieniądze zamiast zostawać w Polsce to jadą w kontenerach do Izraela.
  Ale w Polsce nie ma patriotyzmu ekonomicznego. Na Zachodzie to co innego. Niemiec woli zapłacić wiecej, aby zatrudnić Niemca. Francuzi zapłacą wiecej za swoje francuskie usługi. Pieniadze zostaja w kraju i fortuna kołem się toczy. A Polska wciąż jak ta kolonia nadajaca sie tylko do drenażu ekonomicznego. Niestety Polacy sami wybierają taki los.
  2 miesiące
 • Pamiętaj tylko
  Że tak mogło by być, że my Polacy będziemy płacić naszym rodakom bo to jest lepiej - każdy o tym wie. Szkoda tylko że większość z nich, nasi rodowici fachowcy, woli pracować za granicą bo... więcej zarabiają i oni stają się takimi nowymi Niemcami/Francuzami jak Ukraińcy są dla nas - zastępują nam pracownikow
  Aaaaa
  2 miesiące
 • Ceny dla golasów zawsze są za wysokie.
  Napisz, kiedy nie były. Zasada jest prosta. Mieszkanie należy kupować kiedy istnieje taka potrzeba i zdolność finansowa czy to za gotówkę, czy posiłkując się kredytem.
  2 miesiące
 • Tej informacji szukałem, dzięki.
  T.
  2 miesiące

Twoja opinia

zamknij
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii