stat
Impreza już się odbyła

Polski Związek Piłki Nożnej, miasto Gdańsk oraz Pomorski Związek Piłki Nożnej serdecznie zaprasza wszystkie chętne dzieci do udziału w dniach naborowych do Akademii Młodych Orłów w Gdańsku. To już trzeci rok kiedy Młody Orły z Gdańska będą mogły zostać objęte BEZPŁATNYM szkoleniem zgodnie z programem Narodowego Modelu Gry PZPN.

lut 12

czwartek, g. 19:00

Gdańsk,
Wstęp wolny

w każdy poniedziałek (do 28.06.2027), g. 18:00

Gdańsk,
bilety 30 zł
Co to jest "AMO"?
Akademia Młodych Orłów to nowy program Polskiego Związku Piłki Nożnej mający na celu popularyzację piłki nożnej, zwiększenie liczby trenujących oraz doszkalanie już trenujących a wszystko zgodne z duchem sportu i ogólnoeuropejską inicjatywą GRASSROOTS.

Jak spróbować?
Zapraszamy wszystkie chętne dzieci z roczników 2006-2011 na Dni Talentu podczas, których wykonywane będą bardzo proste tory przeszkód w weekendy 3-5.06.2016 oraz 17-19.06.2016.
Wystarczy mieć z sobą strój sportowy, przyjść z opiekunem oraz z wielką dawką pozytywnej energii. Niezbędną dokumentację wypełnić będzie można na miejscu lub pobrać ze strony https://www.laczynaspilka.pl/akademia-mlodych-orlow.html

Co zapewnia AMO?
Każde dziecko objęte programem bezpłatnie trenuje dwa razy w tygodniu pod okiem trenerów wyselekcjonowanych przez PZPN, zostaje objęte autorskim programem szkolenia oraz dostaje bezpłatny strój na cały okres trenowania.

Czy można trenować w klubie i AMO?
Trenowanie w klubie absolutnie nie przeszkadza w uczestniczeniu w projekcie gdyż naszym celem jest TYLKO dodatkowe doszkalanie i jako Akademia Młodych Orłów nie bierzemy udziału w żadnych rozgrywkach. Chcemy współpracować z klubami, wspierać je w szkoleniu oraz dzielić się wszystkimi materiałami szkoleniowymi na których pracujemy, opartymi o Narodowy Model Gry PZPN.
alert Treść tworzona na podstawie materiałów prasowych organizatora