Fundacja Podróże bez Granic zaprasza osoby z niepełnosprawnością do udziału w całorocznym cyklu inspirujących spotkań organizowanych w ramach projektu Akcja: Integracja! Spotkania realizowane będą raz w miesiącu, a o tematyce spotkań decydować będą... sami uczestnicy.
Możemy więc wspólnie oglądać filmy, zorganizować warsztaty tematyczne, zaprosić specjalistów z różnych dziedzin czy inspirujące osoby, które opowiedzą o swoich doświadczenia i pasjach. Możemy rozmawiać o pracy, wolontariacie, sporcie, aktywności, podróżach, pasjach czy sposobach na spędzanie czasu wolnego lub motywowaniu się do działania, ale także o trudnościach, wyzwaniach i potrzebach wsparcia. Tematy i charakter spotkań zależeć będzie wyłącznie od grupy!
Najbliższe, drugie już spotkanie z cyklu, odbędzie się już w czwartek, 4 lutego, w godzinach 17.00 - 19.00 i poświęcone radiu i muzyce. O swoim zaangażowaniu w prowadzenie radia opowie Michał - uczestnik poprzedniego spotkania, a także GOŚĆ SPECJALNY - profesjonalny radiowiec, pomimo niepełnosprawności.
Spotkanie odbędzie się w Laboratorium Innowacji Społecznych Pomorskiego Parku Naukowo - Technologicznego Gdynia w Redłowie (al. Zwycięstwa 96/98, budynek IV, wejście od strony SKM Redłowo - miejsce przystosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością).
Aby wziąć udział w spotkaniu należy zapisać się mailowo: podroze@podrozebezgranic.pl lub telefonicznie: 692445188. Spotkania skierowane są do osób z niepełnosprawnością fizyczną z Gdyni.
Projekt spotkań współfinansowany jest ze środków Gminy Miasta Gdynia. Szczegółowe informacje: www.fundacja.podrożebezgranic.pl. Zapraszamy i do zobaczenia!
Treść tworzona na podstawie materiałów prasowych organizatora