stat
Impreza już się odbyła

Zapraszamy na wyjątkowy koncert muzyki religijnej i gospel, w wykonaniu Mirosława Karaudy. Koncert odbędzie się już 6 października 2018 roku (sobota), o godzinie 18:00 w Kościele Adwentystów Dnia Siódmego w Gdyni.

cze 13

sobota, g. 10:00 - 14:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
cze 19

piątek, g. 20:00

Gdańsk,
Na zaproszenie
W trakcie koncertu będą zbierane fundusze dla 4-letniej Emilki, która choruje na białaczkę. Emilka jest podopieczną Fundacji Mam Marzenie.

koncerty w Trójmieście


Mirosław Karauda to łódzki artysta, bas-baryton. Przez wiele lat związany był z zespołem "Advent Singers" wykonującym muzykę gospel, z którym koncertował w wielu krajach na zachodzie Europy. Pozostał wierny temu repertuarowi i wykonuje współczesną pieśń religijną. Wiele utworów to jego własne kompozycje. Ma za sobą liczne w Europie, USA i Australii. Śpiewem chce przede wszystkim służyć Bogu i ludziom, dając świadectwo swojej wiary.
alert Treść tworzona na podstawie materiałów prasowych organizatora