stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Już 6 grudnia 2025 roku Gdynia stanie się centrum rock'n'rollowego chaosu. W legendarnym Blues Clubie odbędzie się koncert, który wymyka się wszelkim zasadom i konwencjom. To nie będzie zwykły występ - to muzyczna eksplozja bez hamulców, pełna dzikiej energii, gitarowego ognia i surowych emocji.

sty 16

piątek, g. 19:00

Gdynia,
bilety 70 zł
Tego wieczoru Blues Club zamieni się w prawdziwą arenę rocka. Publiczność usłyszy świeże utwory z nowej płyty Stonesów, premierowe kompozycje, które dotąd nie zabrzmiały na polskiej scenie, oraz nieśmiertelne klasyki, wciąż potrafiące zburzyć każdy system dźwięku.

rock / punk - koncerty w Trójmieście


W sobotę, 6 grudnia (Mikołajki) w Blues Club Gdynia odbędzie się wyjątkowy koncert zespołu TRolling Stones wraz z zaproszonymi gośćmi. Najważniejszym wydarzeniem wieczoru będzie występ Krzysztofa "Jarego" Jaryczewskiego - legendy polskiej sceny rockowej i współzałożyciela kultowego Oddziału Zamkniętego.

Jary, znany z charakterystycznego głosu i charyzmatycznej obecności scenicznej, dołączy do zespołu w wybranych utworach, czyniąc ten koncert wydarzeniem o unikatowym, jednorazowym charakterze.

Gościnnie wystąpi także Paula Szczepkowska, która również pojawi się na scenie u boku TRolling Stones.

Wieczór zapowiada się jako mocne, rockowe świętowanie Mikołajek - pełne energii, dobrych brzmień i wyjątkowych muzycznych spotkań.

Na scenie pojawią się również goście specjalni - Paula Szczepkowska i Glenn Zen, a lista muzycznych niespodzianek wciąż rośnie. Jedno jest pewne: to nie będzie grzeczny koncert. Czeka nas noc bez litości - pełna gitar, hałasu i czystego rock'n'rollowego szaleństwa.

alert Treść tworzona na podstawie materiałów prasowych organizatora.