Furioza

Furioza (7 opinii)

akcja, dramat

od lat: 15

kraj pochodzenia: Polska

czas trwania: 139 minut

premiera: 22 października 2021 (Polska)

reżyseria: Cyprian T. Olencki

Furioza
6.7 23 oceny 1 10
Sprawdź gdzie grają?

Opis filmu

„Furioza” to inspirowany prawdziwymi wydarzeniami film, który pokazuje świat, o którym większość z nas nie ma pojęcia. Świat kibiców – ultrasów, chuliganów i kobiet, które są z nimi w związkach. Scenariusz filmu powstawał kilka lat i oparty jest na prawdziwych relacjach gangsterów, dziennikarzy i agentów Centralnego Biura Śledczego Policji.

Czym jest dla nich honor? Co się dzieje z tymi, którzy łamią zasady? Ile warta jest lojalność? Jak daleko można się posunąć dla czystej adrenaliny? Za co kochają ich dziewczyny? Czego w takiej grupie szuka jeden z głównych bohaterów filmu, będący na co dzień lekarzem (w tej roli Mateusz Banasiuk)? Jak potoczy się historia Dzikiej (Weronika Książkiewicz), która choć zna zasady, spróbuje rozbić układ, w którym się wychowała? Jaką cenę za bycie w Furiozie zapłaci Golden (Mateusz Damięcki)?

Obsada

Janusz Chabior / Konrad Eleryk / Mateusz Banasiuk / Mateusz Damięcki / Sebastian Stankiewicz / Szymon Bobrowski / Weronika Książkiewicz / Wojciech Zieliński / Łukasz Simlat

Zwiastun

Gdzie grają?

Filtruj

Data

Udogodnienia

Legenda

  • - dubbing
  • - dźwięk dolby
  • - wygodne siedzenia