Wilgotne miejsca

Wilgotne miejsca (8 opinii)

109 minut

od lat: 18

Niemcy

Dramat

premiera: 6 czerwca 2014 (Polska)
11 sierpnia 2013 (świat)

reżyseria: David Wnendt

Twoja ocena to: 5

Opis filmu

Lubi podczas masturbacji eksperymentować z warzywami i jest zdania, że higiena intymna jest mocno przereklamowana. Szokuje rozmówców mówiąc w mało kobiecy sposób o tematach, o których wielu z nas nawet nie śmie pomyśleć Szykujcie się na Helen Memel!
Helen (Carla Juri) nie chce pogodzić się z rozwodem rodziców i marzy o tym, żeby znów zamieszkali razem. Poszukuje miłości, ale czuje się w pełni sobą, gdy w towarzystwie przyjaciółki Coriny łamie jedno społeczne tabu za drugim. Pewnego dnia, przy goleniu miejsc intymnych, zacina się i trafia do szpitala. Prowadzący ja lekarz Notz uznaje Helen za przypadek niezwykły, a personel jest zszokowany jej ostrymi dowcipami i niekonwencjonalnym stylem bycia. Ona sama ma jednak nadzieję, że pobyt w szpitalu to szansa na pogodzenie się rodziców i nawiązanie relacji z pielęgniarzem Robinem, który interesuje się nią coraz bardziej. Czy Helen w końcu odnajdzie prawdziwą miłość?

Obsada

Carla Juri / Christoph Letkowski / Meret Becker / Axel Milberg / Marlen Kruse / Peri Baumeister / Edgar Selge / Amelie Plaas-Link

Zwiastun